HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gdje god Hypo ima udjela tu trava ne raste ….sjetite se prošle zime koliko je tada trajao iskrcaj na Dlkv
…..proglašena zlatnom ili platinastom dionicom neznam više….
ugovoreni poslovi izvan Hrvatske kojima se ne nazire kraj a mnogi u ekstremno teškim uvjetima i terenima
međutim , Hypo analitičari su procijenili a to se i događa …
nema tu profita , ili ga ima, ali nedovoljno s obzirom na određeno vremensko razdoblje

zamislite samo tih 5880 kom koje imaju ili su imali u Hdel ….da su ta sredstva ili samo pola od toga
prije 7 dana mogla biti npr u Viadukt…..

strpljenja samo treba a netko je spomenuo dokap. i ovdje

Hypo se iskrcavao i na KOEI -u cijelu prošlu godinu i štopali rast dionice .Prodali su nekih 100000kom.A sad štopaju HDEL ,na sreću imaju samo nekih 5000 kom još.

E moj Anricome, pa nije to neka količina koje bi se čovjek prepao, ako se zainatim pokupim im ja sve[proud]

Eventualno pozovem Febu[wink]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Znam da nije velika količina ,samo sam htio da to pokupimo na nižim razinama a ne preko 900kn.

Anricome, ako nije tajna koji ti je prosjek ulaza u hdel? Imas puno komada? Cca, 10, 50,100, 300, 500 ili vise? Pozdrav

Mea parvitas.

…ako Hypo diže sidro, isplati li se vjerovati i dalje ???
ako bi se nastavilo ovim tempom kao u petak ,za 12 dana Hypo je out … mada mislim da će sačuvati 25 %
u slučaju da Fi za 1. kvartal bude ok…..
da li postoji mogučnost da ekipa več ima neki info …?
možemo li to onda tretirati kao signal ili siguran pokazatelj zbivanja u 5 mj ?
ima li Hypo nakon toga namjeru ponovo ulaziti ali na nižim razinama … ?
na našoj burzi nije nemoguč takav scenarij

Hypo već pola godine izlazi iz svega a ne samo iz Hidre


Anricome, ako nije tajna koji ti je prosjek ulaza u hdel? Imas puno komada? Cca, 10, 50,100, 300, 500 ili vise? Pozdrav

Ulazio sam gotovo na svim razinama od 400-1600kn.Samo mi je glupo da se Hypo mešetarima nudi 900kuna a može se niže ,kad već prodavaju dionice.Samo je pitanje zašto sad prodavaju na ovoj cijeni?

Hypo je 19.03 ušao u top 10 kada je Hdel bio mislim oko 1190 kn.

Hypo je tu već jako dugo vremena i neće izlaziti cijeli sigurno jer je prije par tjedana podebljavao poziciju. A što se Viadukta tiče Hidra je puno bolja firma a vrijeme će pokazati i dionica.


Hypo je tu već jako dugo vremena i neće izlaziti cijeli sigurno jer je prije par tjedana podebljavao poziciju. A što se Viadukta tiče Hidra je puno bolja firma a vrijeme će pokazati i dionica.

mozda i je,ali viadukt je ipak previse pao, cak i mnogo vise od hidre

i ja sam htio uletjeti u vdkt sa malo vecom lovom na 1370. nisam stigao, naravno… sad bih vec imao duplo[cry]
a mozda ubodem nesto hidre, i tu je pad od ATM-a oko 57 %[shocked]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

ATH, ne ATM [thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

New Report

Close