HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čini mi se da ova dionica velikima nije zanimljiva. Fundamenti su strašni i budućnost nesigurna.
Ulažu samo špekulanti i neupućeni i zato imamo ovaj rollercoaster.
Da se dobro zaraditi ali šanse su vam iste kao i kladionici.
***obrisano***


HDEL je prestašna…takve navlakuše/sačekuše i prema gore i prema dole….ja sam tu bio par dana špekulantski..ne znam kak vi dugoročni možete gledat ove oscilacije od 10% svakog božjeg dana…čini mi se da je ovo najžešća špekulantska dionica…malo previše za mene još zelenog.

Istina, kolega. Bolje izaberi neku koja kontinuirano raste svaki dan (ima li takve?) A Hidricu pusti nama, špekulantima. Navlakuša je to, a može biti i dugoročna sačekuša. Nije to za zelene.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

James Knox:

HDEL je prestašna…takve navlakuše/sačekuše i prema gore i prema dole….ja sam tu bio par dana špekulantski..ne znam kak vi dugoročni možete gledat ove oscilacije od 10% svakog božjeg dana…čini mi se da je ovo najžešća špekulantska dionica…malo previše za mene još zelenog.

Istina, kolega. Bolje izaberi neku koja kontinuirano raste svaki dan (ima li takve?) A Hidricu pusti nama, špekulantima. Navlakuša je to, a može biti i dugoročna sačekuša. Nije to za zelene.


sad kad si sve ovo reko, jel ti lakše oko srca…meni je bilo kad sam je se rješio na 985 i ponovo dočeko na 910.


Alabama: ” James Knox: ” HDEL je prestašna…takve navlakuše/sačekuše i prema gore i prema dole….ja sam tu bio par dana špekulantski..ne znam kak vi dugoročni možete gledat ove oscilacije od 10% svakog božjeg dana…čini mi se da je ovo najžešća špekulantska dionica…malo previše za mene još zelenog. ” Istina, kolega. Bolje izaberi neku koja kontinuirano raste svaki dan (ima li takve?) A Hidricu pusti nama, špekulantima. Navlakuša je to, a može biti i dugoročna sačekuša. Nije to za zelene. ” sad kad si sve ovo reko, jel ti lakše oko srca…meni je bilo kad sam je se rješio na 985 i ponovo dočeko na 910.

a veliš da si zelen? Budi bar iskren, pa reci da si špekulant, baš kao i ja. I razmisli, još je dobra cijena za izaći, ako si opet kupio na 910, jer možda već sutra[bye]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

James Knox:

Alabama: ” James Knox: “ja sam tu bio par dana špekulantski..ne znam kak vi dugoročni možete gledat ove oscilacije od 10% svakog božjeg dana…čini mi se da je ovo najžešća špekulantska dionica…malo previše za mene još zelenog.

a veliš da si zelen? Budi bar iskren, pa reci da si špekulant, baš kao i ja.

kolega imate problema sa čitanjem….a ja mislim da ste samo ljubomorni jer sam jutros prodo prije vas po 985 [tongue]
neće nam HDEL nikud pobjeć, svaki dan ona otpleše svojih 100kn razlike.


Alabama: ” James Knox: ” Alabama: ” James Knox: “ja sam tu bio par dana špekulantski..ne znam kak vi dugoročni možete gledat ove oscilacije od 10% svakog božjeg dana…čini mi se da je ovo najžešća špekulantska dionica…malo previše za mene još zelenog. ” a veliš da si zelen? Budi bar iskren, pa reci da si špekulant, baš kao i ja. ” kolega imate problema sa čitanjem….a ja mislim da ste samo ljubomorni jer sam jutros prodo prije vas po 985 [tongue] neće nam HDEL nikud pobjeć, svaki dan ona otpleše svojih 100kn razlike.

Kolega, nemam ja problema sa čitanjem, a nemam našto biti ljubomoran. Usput. rekoh ti da je 910 kn još dobra cijena za bježaniju, ali me ti ne slušaš. Sutra će ti i 810 biti dobra cijena, meni malo previsoka, jer ja sam špekulant. A furaš se na dokap. vidim, čuo si rekao je od prijatelja prijatelj. A kada i dali je to sigurno, neznaš. To je čar špekulancije.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Zanimljive promjene u top 10. Komentari?

Mea parvitas.


pa sadašnja prosječna cijena je niža od jučerašnje a mi smo u plusu !!!!!!?????
—-mislim nemam ništ protiv toga jer imam Hdel 30% portfelja al mi nekaj nije jasno sa tim postocima

sto tebi nije jasno???

racuna se zadnja cijena po kojoj se trgovalo danas u odnosu na prosjecnu od dana prije

jer je zadnje cijena od dana prije cesto umjetno dignuta/spustena da se zbune ljudi koji se mogu zbuniti. pa se racuna u odnosu na prosjecnu

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

hvala na preciznom objašnjenju Panker….
mislio sam da se izračun vrši na temelju razlike prosječnih cijena ( od dana prije i trenutne prosječne)

….p.s. je li ovo Johny Rotten u avataru ?[[thumbsup]


Zanimljive promjene u top 10. Komentari?

koje ?? nisam pratio zadnjih mjeseci , lose mi je djelovalo na srce

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


tork: ” Zanimljive promjene u top 10. Komentari? ” koje ?? nisam pratio zadnjih mjeseci , lose mi je djelovalo na srce

[color=blue]OUT [/color]10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 5.883 0,94 Skrb. račun

Mea parvitas.


hvala na preciznom objašnjenju Panker….
mislio sam da se izračun vrši na temelju razlike prosječnih cijena ( od dana prije i trenutne prosječne)

….p.s. je li ovo Johny Rotten u avataru ?[[thumbsup]

ne, iako bi takva racunica dala bolju sliku cjelokupnog trgovanja, ali ovako se bolje istice trend

hehe, nisam bas neki stovatelj pistolsa[smiley]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

New Report

Close