HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li će se registrirati i za visokogradnju, samim time i dobiti licencu!?

Jer, ovako odokativno mi se čini da su svi ovi poslovi nekako, ima ih, a u biti ih nema[undecid]

Poštovani kolega Hidra ima “najvišu” licencu u RH za obavljanje građevinskih poslova pa time i visokogradnje.

Što bi rekao jeda n moj prijatelj ,inaće fond menađer “kupuj”[thumbsup]


Što bi rekao jeda n moj prijatelj ,inaće fond menađer “kupuj”[thumbsup]

Malo je jedan “prijatelj”
Treba ih bar 30!
Tada bi mogao kupiti čitav ZSE!

opet mi nešto tu ne štima
maloprije je bilo potrgovano 1550 dionica…..zadnja cijena 900 kn —–a minus 0.93%
sad 15 min kasnije potrgovano je 1570 kom ….zadnja cijena 950 kn ……
——znači samo je dodato 20 kom …….
dionica je narasla na + 4.70%
ako mi netko može objasniti kako se ovdje računa pad i rast —–izgleda da ipak po zadnjoj prodajnoj cijeni
bez obzira bio to 1 kom ili 100 kom

jer nemoguče da je ovih 20 kom na razlici u cijeni 50 kn tako jako popravilo prosjek


jer nemoguče da je ovih 20 kom na razlici u cijeni 50 kn tako jako popravilo prosjek

Radi se o prosječnoj današnjoj cijeni.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Po svemu sudeći opet u blokadu danas ,strašno[angry]

meni se cini kao fondovska navlakusa
sumnjam da ce stati up trend
treba nadoknaditi u prosjeku 25-30 posto gubitaka
ili kljuc u bravu

Good artists copy. Great artists steal.


Po svemu sudeći opet u blokadu danas ,strašno[angry]

Ma o čemu ti to? Na koju si mislio? (blokadu)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

HDEL je prestašna…takve navlakuše/sačekuše i prema gore i prema dole….ja sam tu bio par dana špekulantski..ne znam kak vi dugoročni možete gledat ove oscilacije od 10% svakog božjeg dana…čini mi se da je ovo najžešća špekulantska dionica…malo previše za mene još zelenog.

može li mi netko objasniti :—
prosječna cijena u 12 i 10 min———945 kn …………..porast 3.38%
a jučer na kraju prosječna cijena 970 kn
—————–na temelju čega je sad porasla vrijednost za 3.38%

pa sadašnja prosječna cijena je niža od jučerašnje a mi smo u plusu !!!!!!?????
—-mislim nemam ništ protiv toga jer imam Hdel 30% portfelja al mi nekaj nije jasno sa tim postocima

New Report

Close