HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prestrašno.[cry]
Najbolje ponude [ HDEL-R-A ] Kupnja Cijena
29 850,01
30 850,00
20 813,00
22 812,02
10 812,01
Cijena Prodaja
880,00 10
899,00 8
900,00 116
910,00 19
913,99 20

Kako za koga

bilo na dnevniku da je most Pelješac kao i cesta do Ploča ucrtana u četverogodišnji prostorni plan županije i što je još bitnije da su sredstva osigurana…a svi znamo ko je odabran za izvođaće radova, a i kakvu je to reakciju na cijenu imalo…stoga, nemojte tržit uludo..[cool]

... otišli su bikovi uzalud ...

Opet sam u cashu ,danas idem po ovu rasprodaju[thumbsup][thumbsup][thumbsup],bilo mi je 1100 niska cijena ali ovo je smiješno


Opet sam u cashu ,danas idem po ovu rasprodaju[thumbsup][thumbsup][thumbsup],bilo mi je 1100 niska cijena ali ovo je smiješno

Svaka čast kolega,ja sam se opekao na hidri,tako da ću još pričekati sa dokupom,jer imam hidru na dosta visokoj cijeni.
Problem je na ovoj dionici šta nema obrane,nitko ne mari,a to je žalosno.

Ja sam isto dokupljivao po 1100 pa 965 , tako da mi ne preostaje nista nego kupit jos ,kupujem dok pada pa ćemo vidit ko ce koga,[wink]


Opet sam u cashu ,danas idem po ovu rasprodaju[thumbsup][thumbsup][thumbsup],bilo mi je 1100 niska cijena ali ovo je smiješno

JESI KUPIO?

Kolega šta se ne lupa???

Ili ste Vi to samo onako…[lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

KUPUJEM KOLEGA

zašto po 850 kad možeš po 800

Ja krećem

koja rupa između kupnje i prodaje po 60kn….špekulants heaven.

New Report

Close