HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a i kupac za milju je buy signal [smiley]

Mozda je bio nekad. Danas to vise nije pravilo.

Mea parvitas.

anricom, to si ti progutao?

&

Slobodna Dalmacija 20.3.2008.

Probija se Biokovo…
Još u utorak ispaljene su prve mine u utrobi Biokova, dok je usrijedu teška mehanizacija “Hidroelektre ” i ” “Konstruktor-inženjeringa” započela s odvozom materijala, te bušenjem same planine…itd
Nažalost nema linka..[thumbsup]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/1468/Default.aspx

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Slobodna Dalmacija 20.3.2008. Probija se Biokovo… Još u utorak ispaljene su prve mine u utrobi Biokova, dok je usrijedu teška mehanizacija “Hidroelektre ” i ” “Konstruktor-inženjeringa” započela s odvozom materijala, te bušenjem same planine…itd Nažalost nema linka..[thumbsup]

Bok društvo, jučer sam razgovarao sa inž. iz Hidre o svemu.
Kaže da su ovo treće “prve” mine. Prve su bile u najavi posla, druge pred izbori i ovo su treće.
Još kaže da se ne govori niti se “šuška” o dokapu premda je u planu gradnja nove upravne zgrade za koju nemaju novaca.
Dokap im ne treba za nove poslove jer su na onim koje financira država, a na strana tržišta ne misle (zbog onog u Alžiru).
Osim ovih poslova nemaju neki veći projekt u sljedećem razdoblju.
Evo možda iznosim već znane činjenice, al sam se malo interesirao jer bi ušao u HIDRU pa Vam iznosim ono što sam saznao (bez drukanja na ijednu stranu).
LP.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

na kojoj lokaciji se planira nova upravna zgrada HDEL-a, zna li netko?


na kojoj lokaciji se planira nova upravna zgrada HDEL-a, zna li netko?

Zeleni trg 6a(preko puta Vijesnikovog nebodera(križanje savska – ljubljanska)

prošli tjedan bio glavni na njihovom zemljištu na Trešnjevci (bivše njihove kancelarije) i potvrdio uskoro gradnju stanova na toj lokaciji – zna netko nešto više o tome kad bi mogla startati gradnja?

Kolega Matic nam je opet u elementu. Lijepo rasprodao na 1800 i sad kupio po 1100. Dobra matematika.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ovo je prestrašno, šta se to dešava s HIDROM[shocked]

..Kaki su to građevinci ako poslovnu zgradu ne znaju napraviti iz kompenzacija ??? Ne treba im puno keša.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kaj se čeka sa f.i. pa ne bu valjda u travnju, baš me zanima kakva je bila naplata za one poslove iz 2006 .
pozdrav srtrpljivima

New Report

Close