HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nalog za plašenje drhtavih ručica .Vidite da se nisu još nakrcali na nižim razinama pa nedozvoljavaju rast.


Nalog za plašenje drhtavih ručica .Vidite da se nisu još nakrcali na nižim razinama pa nedozvoljavaju rast.

Super ako je tako.

Mea parvitas.

to rade i na ostalim dionicama, npr.atpl s prosječnim prometima od 4000000[tongue][tongue][tongue]

&

Nekako se dvoumim da li uzeti ovo na 1107 ili čekati niže ,i sad je vrlo povoljno.

Samo vi čekajte na 1000kn ,proči će vlak

ups! netko u dvije minute kupio hdel za 1,000.000 kuna [smiley]

www.knjigara.com


Nekako se dvoumim da li uzeti ovo na 1107 ili čekati niže ,i sad je vrlo povoljno.

pričekaj[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Po asku milju kuna[shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Netko se gadno trpa, vjerojatno opet neki insajderski info kao i obično na našem tržištu

x

Zar treba neki info ,zar vama nije jasno koliko Hidra vrijedi .Pa ovo su smješne cijene


Zar treba neki info ,zar vama nije jasno koliko Hidra vrijedi .Pa ovo su smješne cijene

Slažem se, nažalost ja bio ponovno ušao na 1300, al neka

x

ok, ako je čovjek kupio za 1,000.000 kuna po prosječnoj cijeni od 1100, mislim si, zašto ne bih i ja kupio po 1130? pa sam i kupio [smiley]

ok, već sam pisao zašto sam kupovao po, sjećam li se dobro, 500, 510, 520, 780 i 1420… stigla neka lova od prodaje knjige, pa idemo… fundament jak, a i kupac za milju je buy signal [smiley]

www.knjigara.com

ima li netko inf. kad će rezultati za F1[wink]

New Report

Close