HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


P/S je primamljiv za kupnju kod VDKT i HDEL od gradjevinara.. bave se niskogradnjoom, osima autoputeva u nasoj zemlji fali jos dosta lokalnih cesta, za regiju da ne govorim. zato od ta 2 gradjevinca ocekujem najveci rast ove godine. fondovi imaju mjesta za dici ovo.cim prikazu dobit cijene lete u nebo. vec vidjeno na primjeru VDKTa za 2Q

Potpisujem i nadam se !

Oćemo li već.Barem pomalo nebi bilo loše!!!!!!!!!!!!

Polako ali sigurno se podebljava stanje na kupnji

TA jos izgleda katastrofalno[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ma biće to sve ok


TA jos izgleda katastrofalno[smiley]

Da istina je, ali imam osječaj da bi moglo doći do promjene trenda. Malo je rano još za davati prognoze

[sealed][sealed]

Danas rast +2,93%. Nije loš rast za promjenu trenda. Mislim da su i investitori bili malo sramežljiviji pri lupanju po asku s obzirom na nazainteresiranost proteklih dana. Ovo bi mogla biti najava boljih dana za HIDRU


Danas rast +2,93%. Nije loš rast za promjenu trenda. Mislim da su i investitori bili malo sramežljiviji pri lupanju po asku s obzirom na nazainteresiranost proteklih dana. Ovo bi mogla biti najava boljih dana za HIDRU

Šteta što se nisu i danas istresali da me poklope na bidu da malo nadokupim,ali nema veze sretan sam šta rastemo.
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ali treba imati dobre živce i zažmiriti dok nas MLINAR i TISAK pretječu i to sa “desne strane”[angry] [angry]
pogotovo ovi drugi kaj prodaju Zagora i Tex-a…..


TA jos izgleda katastrofalno[smiley]

ne znam što Ti gledaš.
ja mislim potpuno suprotno.[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nema promjene,Matić izgleda stao s prodajom.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PILIPOVIĆ RADE 88.660 14,21 Osnovni račun
2. MARIĆ PETAR 88.564 14,20 Osnovni račun
3. SALOPEK NIKOLA 88.560 14,20 Osnovni račun
4. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 60.000 9,62 Osnovni račun
5. MATIĆ ANTE 49.000 7,85 Osnovni račun
6. SAMOBORKA D.D. 30.000 4,81 Osnovni račun
7. KELEMEN MLADEN 25.000 4,01 Osnovni račun
8. GALUNIĆ KARMEN 22.345 3,58 Osnovni račun
9. ŠIMIĆ ANTE 22.000 3,53 Osnovni račun
10. A.B. PETROL PROMET D.O.O. 5.861 0,94 Osnovni račun
Ukupno: 76,94

Da, Matić stao, ali imam dojam kako i Prospectus stavlja veće naloge na prodaju. Pretpostavljam kako ćemo nazad na 1800, a onda će se opet pojaviti nalozi od 50-500 kom i sve iz početka … ah, i to mora jednom prestati [wink]

New Report

Close