HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


RIBosanac: ” Nije neki pametnjaković, nego pametnjaković Prospecuts. U ovom su mjesecu prodali (do jučer) 4100 komada. A mi koji smo duže unutra znamo što se dogodi kad netko iz top10 prodaje, i još važnije, kad prestane prodavati. [thumbsup] ” Da, ali zašto sele naloge za 15kn gore dole? Jel žele prodat ili ne? Prvo stoji 500 kom na 1800 kojeg kupnja pojede, a onda ovaj drugi od 500 kom. što je stajao na 1.845 podignu na 1.860 Ne kužim, kaj im 10.000 kn igra ulogu? Evo, prosvijetlite me…

Pa legitimno je da svatko želi prodati što povoljnije. Pa tako i fond menadžeri. Stavljanje velikih naloga na prodaju nama se može činiti kao štopanje, i nekad i jest, ali isto tako to je i način za omogućavanje i privlačenje većeg volumena trgovanja, tj. kupnje od strane velikih igrača.

Sljedeći tjedan osobno očekujem nastavak prekrcaja, ali na nešto višoj razini.

Iz JDD ukratko:
-sa koperantima gradi najvazniju infrastrukturu u HR(prometnu)
-Peljeki most,koridor Vc na relaciji Osijek-Djakovo vrijedan vise od 1,5 milijardi kuna(sa partnerima)
-radi na probijanju tunela Sv.Rok,tunel Tuhobic probijen
-ceka se rjesavanje oko ceste Zagreb-Sisak
-prihodi u prvih 9 mjeseci775 milijuna kuna,dobit u odnosu na proslu godinu vise nego peterostruko veca[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[thumbsup]

Ajme šta će ovo bit kad pletimo! Pa dalekovod će bit stoticama i iljadama iza . A non stop nešto evo nas kod vas itd…………. Letimo letimo visoko strašno visoko.Ppssst.


Ajme šta će ovo bit kad pletimo! Pa dalekovod će bit stoticama i iljadama iza . A non stop nešto evo nas kod vas itd…………. Letimo letimo visoko strašno visoko.Ppssst.
Najbolje ponude [ HDEL-R-A ] Kupnja Cijena
20 1.808,00
7 1.807,02
1 1.807,00
13 1.806,01
50 1.806,00
Cijena Prodaja
1.824,00 10
1.825,00 332
1.827,99 19
1.828,00 67
1.828,99 20

Nema polijetanja,dok se ne gricne ovaj veliki nalog.

Dobro je se gricnuo danas,a moga bi sutra skroz[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Samo da podsjetim ATH 2180 i jako velike količine iznad 2100 !

Znači prostora ima puno i samo je pitanje trenutka kad će krenuti gore , gdje i pripada !

Dobro jutro i dobar dan idobra godina i dekada svima!


Samo da podsjetim ATH 2180 i jako velike količine iznad 2100 ! Znači prostora ima puno i samo je pitanje trenutka kad će krenuti gore , gdje i pripada !

Već sutra će biti bolje.

Iz top 10, MATIC ANTE -599kom

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Prospectus je prestao s prodajom, a Ante Matić od stanja 31.12. do današnjeg prodao 829 komada. Dakle, Prospectus je stavljao po 500 komada na prodaju, a Matićevi su ovi od 100 i nešto…
Ništa, opet čekamo da Matić prestane prodavati… [smiley]

Ja sam privremeno izasao iz HDEL i jucer usao u MLNR. I dalje vjerujem u HDEL samo sto me omjer k/p uvjerio da necemo tako brzo na 2000.
Kol. kupnja: 994
Kol. prodaja: 2522
Slicna stvar se dogadja na VDKT, DLKV i THNK.


Neki piju od radosti, neki od tuge, a neki od jutra.

New Report

Close