HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


PROSPECTUS je jos uvijek u “elementu” i polako rasprodaje. Zanimljiv je detalj da se cijena drzi na i oko 1800 kuna. Oni vrijedno prodaju, no, netko vrijedno i skuplja. Kao i na vecini dionica fondovi moraju doci do casha zbog znanih nam razloga. Blizi se kraj godine i pocetak nove sto ide nama u korist. Ostaje nam da lijepo provedemo ove praznike i da pogledamo kako nam stoji HDEL sredinom i krajem prvog mjeseca.

[thumbsup][thumbsup]


568 kom. na prodaji po 1800kn,netko ide van

I još 500 na 1.845.

I'LL BE BACK

RIJEKA – Gradnja nedostajućeg traka riječke zaobilaznice počet će u drugoj polovici siječnja, odnosno za mjesec dana i taj posao pripast će poslovnoj udruzi hrvatskih građevinara (Hidroelektra, Viadukt, Konstruktor iz Splita i Strabag). Prema neslužbenim informacijama, hrvatski konzorcij poslao je financijski najpovoljniju ponudu, koja iznosi nešto više od 600 milijuna kuna, što znači da se planira kako će ta ponuda biti odabrana već do kraja godine, odnosno najkasnije do 8. siječnja kada ističe natječajni rok. Ukoliko ne bude žalbi na natječaj, već u drugoj polovici siječnja građevinari bi trebali biti uvedeni u posao.
Zacrtani završetak izgradnje je 1. srpnja 2009. godine.

c/p Novi list

ANRICOM:

568 kom. na prodaji po 1800kn,netko ide van

I još 500 na 1.845.

Dajte ljudi nemojte biti takvi početnici, pa zar neznate taj stari trik za jeftinu nadukupnju. Kada netko izlazi van skoro nikad neće staviti tako veliku transakciju odjednom nego će se riješavati sa puno malih paketa. Ovaj trik pali na psihološkoj bazi početnika i neiskusnih igraća, a vrlo je jednostavan :

1. Staviš jednu veliku transakciju na prodaju sa cijenom koja ti paše (Kao u ovom slučaju), s tim stvoriš paniku tako da ljudi krenu sa prodajom ispod te cijene.

2. Zatim polako kupiš sve što se nudi ispod te barijere
3. Kad pokupiš sve ili više namaš love, povučeš nalog sa prodaje i kreneš na pumpanje cijene

Onaj tko ne vjeruje nek proda, tako velike transakcije se rade sa blok transakcijom gdije već imaš kupca po cijeni za koju ste se dogovorili. Ja ovo smatram samo dobrom prilikom za nadupiti, bar da i mi pokupimo malo mrvica iza velikih
[thumbsup]

hidrica je lagano izašla iz fokusa ulagača?[huh]
čudno, obzirom da je građevinar, a oni su i dalje relativno najlikvidniji[shocked]
objašnjenje[undecid]

Moderatora treba zabranit!!!

da, malo čudno ali polako se kuha…

Čudna spika zadnjih tjedan dva na ovoj dionici, a pogotovo zadnjih par dana. Neki pametnjaković s latentnim strašilom na prodaji kao da ne želi da ga se načme te se pomiče gore dole. Čini mi se kao zadržavanje cijene za nečiji polagani dokup. kako god…

I'LL BE BACK

Nije neki pametnjaković, nego pametnjaković Prospecuts. U ovom su mjesecu prodali (do jučer) 4100 komada.
A mi koji smo duže unutra znamo što se dogodi kad netko iz top10 prodaje, i još važnije, kad prestane prodavati. [thumbsup]

Zna li netko koliko jos komada imaju za prodati?


Dajmo monitore svima a tipkovnice samo nekima.

Imaju 5900 trenutno na SDA , s tim da su još prodavali ovih dana .Možda nekih 5200 kom. još


Nije neki pametnjaković, nego pametnjaković Prospecuts. U ovom su mjesecu prodali (do jučer) 4100 komada. A mi koji smo duže unutra znamo što se dogodi kad netko iz top10 prodaje, i još važnije, kad prestane prodavati. [thumbsup]

Da, ali zašto sele naloge za 15kn gore dole? Jel žele prodat ili ne? Prvo stoji 500 kom na 1800 kojeg kupnja pojede, a onda ovaj drugi od 500 kom. što je stajao na 1.845 podignu na 1.860 Ne kužim, kaj im 10.000 kn igra ulogu? Evo, prosvijetlite me…

I'LL BE BACK

Ovo me sve vise podsjeca na TISK. Tamo se HP istresao. Kad su stali u 2 dana cijena je otisla +17%. Zato sam tamo i zato sam ovdje od proslog tjedna [thumbsup]


Pesimisti su samo dobro obavijesteni optimisti.

New Report

Close