HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bota: ” Pa vračamo se realnoj cijeni. ” Idemo nazad prema 2 soma kuna[smiley2]

Tam nam je realno i mjesto !!

Medo Štedo:

bota: ” Pa vračamo se realnoj cijeni. ” Idemo nazad prema 2 soma kuna[smiley2]

Tam nam je realno i mjesto !!

Realno je na 3, ali ja ipak navijam za 4, a bit ću zadovoljan sa 2,5.

Co to maš u portfelju?


Nije loše spomenuti ove radove da ljudi vide da cijena Hidre nije samo u Pelješkom mostu

Vidjet ćete još i radove koji slijede!

Co to maš u portfelju?

” Realno je na 3, ali ja ipak navijam za 4, a bit ću zadovoljan sa 2,5.
[/quote]

Potvrđujem[smiley2]

I ja dajem glas zato [smiley2]

Spriječite me ako griješim, ali čini mi se da se nekako HDEL još i ponajbolje oporavlja nakon svega ovoga. Ili mi se čini pošto ostatak pratim u brodarima[smiley8][smiley8][smiley8]

pa mislim da je po poslovima koji ih očekuju u budućnosti i u redu da se najbrže oporavlja i ide prema 2,…,

Drži se dobro jer je to dobra firma i ljudi to znaju .

Inače mislio sam 2k u ovom trenutku a očekivanja su naravno daleko veća .

ja bih osobno bio zadovoljan sa 3,5 – 4 K na kraju iduće godine što i nije tak nerealno .

A ak krene most …….. ???!!1

Hidra, IGH i VDKT imaju realne cijene dionice za razliku od DLKV koji je prema kapitalizaciji na ovoj cijeni podosta napuhan.

IDEMO DALJE

Co to maš u portfelju?


Spriječite me ako griješim, ali čini mi se da se nekako HDEL još i ponajbolje oporavlja nakon svega ovoga. Ili mi se čini pošto ostatak pratim u brodarima[smiley8][smiley8][smiley8]

al je bome i najviše zaronila

&


Tunix: ” Spriječite me ako griješim, ali čini mi se da se nekako HDEL još i ponajbolje oporavlja nakon svega ovoga. Ili mi se čini pošto ostatak pratim u brodarima[smiley8][smiley8][smiley8] ” al je bome i najviše zaronila

Pa nebih se baš složio sa time. Zaronile su neke i više. Pogledaj ATPL ili IGH.

HDEL se sasvim dobro drži.


blade: ” Tunix: ” Spriječite me ako griješim, ali čini mi se da se nekako HDEL još i ponajbolje oporavlja nakon svega ovoga. Ili mi se čini pošto ostatak pratim u brodarima[smiley8][smiley8][smiley8] ” al je bome i najviše zaronila ” Pa nebih se baš složio sa time. Zaronile su neke i više. Pogledaj ATPL ili IGH. HDEL se sasvim dobro drži.

za atpl mozda nisi u pravu, al sa igh si sigurno točan[smiley8]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close