HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E da ovaj omjer k/p me uopće ne zanima i rijetko ga gledam.To se začas promijeni,ponekad nagore a bogami ponekad i nabolje. A ja čekam ovu drugu promjenu i uopće se ne sekiram ako sutra HDEL ode i na 1800 kn

Vidim da je ovdje tmurno raspoloženje pa da Vas malo utješim i skrenem pozornost da zbog neodmjerenih izjava nekih političara i neizvjesnosti u svezi mosta trpe i druge dionice iz tog kruga.
Tako se npr.IGH srušio sa 16XXX kn na 12600-13000.Ljudi izgubili silne novce,koga to briga.
Šta će tek biti ako novi dođu i kažu stop to ne treba sada nego za 100g.


E da ovaj omjer k/p me uopće ne zanima i rijetko ga gledam.To se začas promijeni,ponekad nagore a bogami ponekad i nabolje. A ja čekam ovu drugu promjenu i uopće se ne sekiram ako sutra HDEL ode i na 1800 kn

Nesekiram se ni ja,makar bi volio da padne pa da kupim po 1800kn.


Vidim da je ovdje tmurno raspoloženje pa da Vas malo utješim i skrenem pozornost da zbog neodmjerenih izjava nekih političara i neizvjesnosti u svezi mosta trpe i druge dionice iz tog kruga. Tako se npr.IGH srušio sa 16XXX kn na 12600-13000.Ljudi izgubili silne novce,koga to briga. Šta će tek biti ako novi dođu i kažu stop to ne treba sada nego za 100g.

Ma gledaj,političari drobe kojekakve gluposti a sve radi predizborne kampanje. Kao što sam već napisao,ugovori o izgradnji Pelješkog mosta su već davno potpisani i svaki koji bi htio odustati od izgradnje morao bi platiti velike kazne. Zato bez sekirancije,most će se definitivno graditi

A tunel kroz Biokovo… Ima tu posla! Sada je solidna prilika za dokup, a ode li još dole bit će idealna.

Co to maš u portfelju?

Nedaju DLKV k vama, pa idete vi k njemu. Vrijeme je da se barem izravnamo. Sorry ali ne vidim zašto bi HDEL trebao biti skuplji.


Nedaju DLKV k vama, pa idete vi k njemu. Vrijeme je da se barem izravnamo. Sorry ali ne vidim zašto bi HDEL trebao biti skuplji.

To su tvoje zelje ili????
hehehe
dali si ti kao i moj prijatelj u DLKV i kad je trebalo prodat na tisućuosamsto i kusur ostao vjeran u nadi da ide na 2000 [smiley1]
Njemu sam savjetovao da proda ali nije slusao. Danas je optimista sa kiselom facom da bu se vratio.
Kako god… obje dionice su ( DLKV malo vise ) pale zbog trenutnog stanja na dionickom trzistu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Nedaju DLKV k vama, pa idete vi k njemu. Vrijeme je da se barem izravnamo. Sorry ali ne vidim zašto bi HDEL trebao biti skuplji.

Broj izdanja, jedinična cijena, mcap, ovogodišnji prihodi………..Ma da kolega tko još to gleda.
Ja samo ne znam zašto vam je HDEL referenca, preporučam malo neskromnosti pa se referencirajte na INGRU.

Show me the Money!

tenkista:

Nedaju DLKV k vama, pa idete vi k njemu. Vrijeme je da se barem izravnamo. Sorry ali ne vidim zašto bi HDEL trebao biti skuplji.

Broj izdanja, jedinična cijena, mcap, ovogodišnji prihodi………..Ma da kolega tko još to gleda.
Ja samo ne znam zašto vam je HDEL referenca, preporučam malo neskromnosti pa se referencirajte na INGRU.

Pravo kazuješ, Ingra na 50.000= Hidroelektra na 1.500[smiley2]

Kuna po kuna do milijuna

” Pravo kazuješ, Ingra na 50.000= Hidroelektra na 1.500[smiley2]
[/quote]

Pa dobro, nisam baš u tom smjeru pucao…[smiley2][smiley16][smiley16]

Show me the Money!


” Pravo kazuješ, Ingra na 50.000= Hidroelektra na 1.500[smiley2]
Pa dobro, nisam baš u tom smjeru pucao…[smiley2][smiley16][smiley16]
[/quote]

he he he he he jako dobro
[smiley2]
Nego u kojem smjeru.
Nastao je mali nesporazum

netko je prodao na 1765..:?????????????????
moze netko staviti koliko ?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close