HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dnevnik malg ulagača Lider:
….Na zrelijem tržištu ni eventualni gubitak posla na gradnji pelješkog mosta ne bi bio razlogom da prodam Hidru, no svjestan utjecaja psihe ulagača na cijenu dionica, bavio sam se mišlju da bar kratkoročno otpustim HDEL. Odgovorila me je, ni manje ni više, Željka Antunović. Bio je pravi užitak gledati kako Mislav Bago u Otvorenom, kao u američkim sudskim dramama, nekoliko puta Antunovićku pita hoće li SDP, osvoji li vlast, zaustaviti gradnju pelješkog mosta, a ona ne može prevaliti preko usta da će tako biti. Te ‘Mi nismo zaustavili ni gluplje HDZ-ove projekte’, te ‘Mi želimo pronaći najbolje i najjeftinije rješenje’…..

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=29972

Show me the Money!

Hidroelektra ima dosta prostora za rast. Veza sa Konstruktorom vidljiva je i po tome što je firma Geograd do skoro bila među prvih deset u Hidrolektri, a vlasnik iste je skupa sa Žderićem jedan od jačih dioničara Konstruktora[smiley2][smiley1]

CARPE DIEM !


Dnevnik malg ulagača Lider:
….Na zrelijem tržištu ni eventualni gubitak posla na gradnji
pelješkog mosta ne bi bio razlogom da prodam Hidru, no svjestan
utjecaja psihe ulagača na cijenu dionica, bavio sam se mišlju da bar
kratkoročno otpustim HDEL. Odgovorila me je, ni manje ni više, Željka
Antunović. Bio je pravi užitak gledati kako Mislav Bago u Otvorenom,
kao u američkim sudskim dramama, nekoliko puta Antunovićku pita hoće li
SDP, osvoji li vlast, zaustaviti gradnju pelješkog mosta, a ona ne može
prevaliti preko usta da će tako biti. Te ‘Mi nismo zaustavili ni
gluplje HDZ-ove projekte’, te ‘Mi želimo pronaći najbolje i
najjeftinije rješenje’…..
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=29972

ako ti je taj lik uzor ulaganja, onda sretno. osobno ga poznajem i znam da njegovi savjeti vrijede koliko crno pod noktom.


… ako ti je taj lik uzor ulaganja, onda sretno. osobno ga poznajem i znam da njegovi savjeti vrijede koliko crno pod noktom…

Čitati i razmišljati i donositi svoje zaključke. U svakom sličaju related information.

Show me the Money!

Lajčak je izjavio da se neka samo radi most.


Po vašim postovima ispada da su fondovi najveći mačci… Ajmo onda prodati sve dionice i dati pare fondovima … Ali ja kao početnik na burzi sam zaradio u mjesec dana 30 posto, a to velika većina fondova nije niti u pola godine … pa sad mi stvarno nije jasno … pozdrav svima…

Najbolji dokaz teoriji snage pumpanja fondova je dionica Viadukta koja niti pribljžno ne skače kao dionica Hidre.Nakon kvartalnih izvješća Viadukta koja su puno slabija od Hidrinih ,dionica Viadukta je zadnjih par tjedana odradila skok od 3000 na 4000.Na osnovu čega??[smiley9][smiley9]

Ma ljudi most će se graditi i točka.


Ma ljudi most će se graditi i točka.

pa se meni čini il je ova tema nekako utihnula [smiley6]

Good artists copy. Great artists steal.

Bude se gradio, ako previše ljudi ne popuši spiku da kapitalna dobit porez samo za bogate

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ne razumijem ljude koji prodaju ovu dionicu po 1900 kn. HDZ će dobiti izbore,most na Pelješcu će se graditi(bez obzira da li će HDZ dobiti izbore) a nakon toga je samo nebo granica ovoj dionici. Ljudi kupio sam ovu dionicu po 700 kn i ne mislim ju prodavati slijedećih nekoliko godina. Strah me i napisati kakva su mi očekivanja od ove dionice jer bi neki mislili da sam poludio.


Ne razumijem ljude koji prodaju ovu dionicu po 1900 kn. HDZ će dobiti izbore,most na Pelješcu će se graditi(bez obzira da li će HDZ dobiti izbore) a nakon toga je samo nebo granica ovoj dionici. Ljudi kupio sam ovu dionicu po 700 kn i ne mislim ju prodavati slijedećih nekoliko godina. Strah me i napisati kakva su mi očekivanja od ove dionice jer bi neki mislili da sam poludio.

Sve je to u redu što si napisao,ali kako stvari stoje na k/p ide hdel još dobro dobro dolje.
Najbolje ponude [ HDEL-R-A ] Kupnja Cijena
10 1.895,12
30 1.850,00
5 1.802,01
9 1.802,00
50 1.801,00
Cijena Prodaja
1.914,99 3
1.925,00 20
1.928,00 214
1.929,00 40
1.930,00 107

Ma gledaj do prije nekoliko dana je dionica bila na nešto manje od 2200 kn. Čim se našlo par idiota kojima je glavni predizborni adut pljuvati po opravdanosti izgradnje pelješkog mosta dionica je pala na 1900 kn. Most će se graditi jer je potpisaan ugovor o izgradnji i gradit će ga HDEL . Ni drug Komšić,ni drug milanović a bogme ni drug mesić izgradnju mosta neće spriječiti. ali ova dionica nije samo narasla na temeljima Pelješkog mosta. Hidra ima i neke druge projekte u igri. Uopće ne želim niti pomisliti koliki je potencijal ove dionice kad se krene u izgradnju koridora VC. Trećina tog autoputa se sastoji od raznoraznih tunela,vijadukata,mostova i sl. Hidra će sigurno igrati značajnu ulogu u izgradnju istog. O istoj stvari sam razmišljao i kad sam kupovao LKPC i sad mi se to itekako vratilo

New Report

Close