HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gwindor, to nije strašilo ta prodaja čini samo statistiku kupnje i prodaje, tako da se mali prepadnu.
Taj nalog će nestati čim kupnja krene UP. Prije par mjeseci kupnja je bila 13 000 komada, a od toga je jedan nalog stajao na 750 kn 10 000 kom.
Da mi je znati koliko komada je na prodaji iznad 21xx!

Co to maš u portfelju?

oni drugi koji drukaju (pumpaju cijene nekih dionica samo tako jer vide da mogu navuci masu). vjeruj mi oni stvarno postoje,

Ne vjerujem ti normalno, fondovi špekulanti i drukeri, svašta si ga natrkeljio……
A ja mislio da fondove zanima stabilno dugoročno ulaganje i dividenda……
Fond špekulant ( druker) koji malo malo ulijeće i izlijeće iz dionica a masa se povodi za njim, ej koji si ti lik……

[smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


moj luki ni nako 2000 postova na forumu ne kuzis osnovne stvari, pa da ti prevedem. kod nas postoje fondovi koji ulazu u firme zbog njihovog poslovanja i buducih ocekivanja(npr. aueus) i oni drugi koji drukaju (pumpaju cijene nekih dionica samo tako jer vide da mogu navuci masu). vjeruj mi oni stvarno postoje, a savrsena prilika za ukrcaj u hidru je bio djelomican izlazak samoborke

Kolega Teo , nemoj vrijeđati kolegu Lukija . Ne vjerujem da nezna koji fond kaj dela.
Predugo je on tu sa nama .
Pa i zadnji papak na burzi može odmah shvatiti da su sve korekcije na ZSE zapravo igre fondova.
Netko je danas dobro obrazložio sitaciju sa fondovima . Dosta im je, natukli su se novaca , % zarada i
pripremaju situaciju za iduću godinu .
BE COOL

mislim da sad slijed kupovina nakon ovog rušenja, bilo bil logično

Korekcije na burzama u regiji su završile još jučer, a kako mi inače zaostajemo 3-4 dana za njima, trebao bi uskoro uslijediti oporavak.

Co to maš u portfelju?

Hvala janlana kaj si mi stal u obranu, ak mi nekaj ide na živce onda je to vrijeđanje i to forumaša od forumaša……….[smiley13]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

teo:

moj luki ni nako 2000 postova na forumu ne kuzis osnovne stvari, pa da ti prevedem. kod nas postoje fondovi koji ulazu u firme zbog njihovog poslovanja i buducih ocekivanja(npr. aueus) i oni drugi koji drukaju (pumpaju cijene nekih dionica samo tako jer vide da mogu navuci masu). vjeruj mi oni stvarno postoje, a savrsena prilika za ukrcaj u hidru je bio djelomican izlazak samoborke

Kolega Teo , nemoj vrijeđati kolegu Lukija . Ne vjerujem da nezna koji fond kaj dela.
Predugo je on tu sa nama .
Pa i zadnji papak na burzi može odmah shvatiti da su sve korekcije na ZSE zapravo igre fondova.
Netko je danas dobro obrazložio sitaciju sa fondovima . Dosta im je, natukli su se novaca , % zarada i
pripremaju situaciju za iduću godinu .
BE COOL

je istina je ,fondovi su svoj plan za ovu godinu i premašili

Good artists copy. Great artists steal.

zar nikakvog komentara danas

Good artists copy. Great artists steal.

Po vašim postovima ispada da su fondovi najveći mačci… Ajmo onda prodati sve dionice i dati pare fondovima … Ali ja kao početnik na burzi sam zaradio u mjesec dana 30 posto, a to velika većina fondova nije niti u pola godine … pa sad mi stvarno nije jasno … pozdrav svima…

Đubre iz Muća

je istina je ,fondovi su svoj plan za ovu godinu i premašili

Ništa svi u cash i čekamo 1.1.2008. u 00.01 kad će fondovi početi lupati po asku, pa tko je unutra živ bio.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Komšić: Tužit ćemo Hrvatsku zbog mosta

SARAJEVO – Predsjedatelj Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić izjavio je kako će vlasti njegove zemlje svakako tužiti Hrvatsku nastavi li se gradnja mosta kopno-Pelješac.

“Ukoliko se u konačnici doista opredijele graditi most bez obzira na naše stavove, BiH će definitivno, tu nema nikakve sumnje, tužiti Hrvatsku”, izjavio je Komšić kako ga u nedjelju citira sarajevski “Dnevni avaz”.

Komšić je ovime reagirao na izjavu koju je predsjednik Vlade Hrvatske Ivo Sanader dao u subotu u Mostaru najavivši kako će se most na Pelješac graditi bez obzira na protivljenja tom projektu.

Predsjedatelj Predsjedništva BiH ocijenio je pak nedopustivim takav odnos hrvatskog premijera kao i odnos prema BiH u cijelosti.

Predsjedništvo BiH ranije je zaključilo kako se most na Pelješac ne može graditi bez pune suglasnosti dvije države a nje ne može biti dok se ne riješi pitanje pomorske granice u Neumskom zaljevu.

Stajalište Hrvatske koje je u subotu ponovio i Sanader, jest da je pitanje granice odvojeno od pitanja pelješkog mosta jer je on nedvojbeno na hrvatskom državnom teritoriju a pri njegovu projektiranju uvaženi su svi zahtjevi i potrebe BiH, uključujući osiguranje nesmetanog pristupa otvorenome moru.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Po vašim postovima ispada da su fondovi najveći mačci… Ajmo onda prodati sve dionice i dati pare fondovima … Ali ja kao početnik na burzi sam zaradio u mjesec dana 30 posto, a to velika većina fondova nije niti u pola godine … pa sad mi stvarno nije jasno … pozdrav svima…

Ma kolega , nitko ne veli da nemrete zaraditi više od fondova . Velka fora .

Ali oni imaju tolko novaca da u zadnjih pol godine rade s burzom hali-gali .

Jedan je uspješni ulagač u americi savjetovao za uspjeh ; pratiti što rade veliki !

I iskoristiti njihovo zaleđe . Ko u biciklizmu , prvi siječe zrak a ostali slijede u zavjetrini .

New Report

Close