HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto ja dokupio i danas

Good artists copy. Great artists steal.

nešto vijest o početku radova na biokovu nije odradila. može netko staviti kp?

Tko radi, ne boji se gladi...


nešto vijest o početku radova na biokovu nije odradila. može netko staviti kp?

U kojem omjeru Konstruktor i Hidra obavljaju poslove na Biokovu? Odnosno, tko će više zaraditi?

hidra nece zaraditi nista, to ti je vec moglo biti jasno. firma sa miljardu kuna i vise prometa bez zarade radi( iz svog biznisa, ovo malo je od prodaje ingre).
zapravo zaraditi ce oni cija izvjesca ne vidimo.jedina nada je visokogradnja ako se dijelom ukljuce i fondovi drukeri.

Ide i HDEL u jaču korekciju čini mi se , nalog od 428 kom na prodaji na 1 950 kn…..

k 602
p 2916

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


hidra nece zaraditi nista, to ti je vec moglo biti jasno. firma sa miljardu kuna i vise prometa bez zarade radi( iz svog biznisa, ovo malo je od prodaje ingre).
zapravo zaraditi ce oni cija izvjesca ne vidimo.jedina nada je visokogradnja ako se dijelom ukljuce i fondovi drukeri.



Ide i HDEL u jaču korekciju čini mi se , nalog od 428 kom na prodaji na 1 950 kn…..

k 602
p 2916

Koji je vama vrag? Kad veliki prodaju naloge nečeš vidjeti do realizacije!!!

Co to maš u portfelju?

k 477
p 2950

[smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Na ovakvo navlačenje, isključivo radi dokupa mogu samo past novi ulagači na burzi.

Co to maš u portfelju?

teo:
hidra nece zaraditi nista, to ti je vec moglo biti jasno. firma sa miljardu kuna i vise prometa bez zarade radi( iz svog biznisa, ovo malo je od prodaje ingre).
zapravo zaraditi ce oni cija izvjesca ne vidimo.jedina nada je visokogradnja ako se dijelom
ukljuce i fondovi drukeri.
[/u]

Fond druker, kaj je to neko zna ? Fond koji druka ?

[smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Na ovakvo navlačenje, isključivo radi dokupa mogu samo past novi ulagači na burzi.

Slažem se. Netko je prije pola sata iskrcao 120 komada. Sretno mu bilo…
Strašilo je još uvijek na 1950kn (427 kom).

moj luki ni nako 2000 postova na forumu ne kuzis osnovne stvari, pa da ti prevedem. kod nas postoje fondovi koji ulazu u firme zbog njihovog poslovanja i buducih ocekivanja(npr. aueus) i oni drugi koji drukaju (pumpaju cijene nekih dionica samo tako jer vide da mogu navuci masu). vjeruj mi oni stvarno postoje, a savrsena prilika za ukrcaj u hidru je bio djelomican izlazak samoborke

New Report

Close