HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podebljava se kupnja.

Co to maš u portfelju?

Nije mi jasno kako ide ispod 2000 a tako dobar 3 q plus novi poslovi. Može li mi netko s više iskustva pojasniti šta se dešava s ovom dionicom


Nije mi jasno kako ide ispod 2000 a tako dobar 3 q plus novi poslovi. Može li mi netko s više iskustva pojasniti šta se dešava s ovom dionicom

dešava se panika kao i na ostatku dionica, kupuj i šuti[smiley2]


albandy: ” Nije mi jasno kako ide ispod 2000 a tako dobar 3 q plus novi poslovi. Može li mi netko s više iskustva pojasniti šta se dešava s ovom dionicom ” dešava se panika kao i na ostatku dionica, kupuj i šuti[smiley2]

dobro ti kolega govori….naravno, ako imas cesh-a….[smiley7]

Moderatora treba zabranit!!!


Nije mi jasno kako ide ispod 2000 a tako dobar 3 q plus novi poslovi. Može li mi netko s više iskustva pojasniti šta se dešava s ovom dionicom

tak ti je to kod nas [smiley1]

Good artists copy. Great artists steal.

Predizborna panika. Samo polako.
Kad to prođe opet idemo prema većoj vrijednosti dionice.
Sad je dobro vrijeme za dokup.

je li ikome palo na pamet da svi građevinari vrtoglavo padaju zbog rekordnih cijena nafte na svjetskom tržištu??
eh…

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

samo mirno!mislim da je ova panika idealna za kupit još hidre!strpljivo!!

kupile se legle oko mene stegle!

Nema mjesta za paniku!

Krećemo!!!

Upravo bilo na Dnevniku da je danas potroseno prvih 700 kila eksploziva na tunelu kroz Biokovo.

Kako je kod nas poznato da se cijena pokrene tek onda kada je neka vijest objavljena na HRT televiziji, bas me zanima sutrasnja reakcija.

No crvenilo (cikla na jelovniku) je jos tu, pa zivi bili.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

@ Lejzer
da se nadovežem

Aktiviranjem 700 kilograma eksploziva danas je i službeno počelo probijanje tunela Sveti Ilija kroz Biokovo. Stručnjaci i radnici zagrebačke Hidroelektre – niskogradnje…
…i splitskoga Konstruktora u iduće dvije i pol godine probit će tunel u dužini od četiri kilometra te urediti prilazne prometnice s obje strane Biokova u dužini od 10 kilometara.

Investicija toga povijesnog projekta za Imotsku krajinu i za stanovnike Makarskog primorja, koji će s tunelom imati brz i siguran priključak na autocestu Zagreb – Dubrovnik, iznosi [color=blue]400 milijuna kuna.[/color]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Počeli radovi na tunelu kroz Biokovo

6. studenoga – Aktiviranjem 700 kilograma eksploziva danas je i službeno počelo probijanje tunela Sveti Ilija kroz Biokovo.

Stručnjaci i radnici zagrebačke Hidroelektre – niskogradnje i splitskoga Konstruktora u iduće dvije i pol godine probit će tunel u dužini od četiri kilometra te urediti prilazne prometnice s obje strane Biokova u dužini od 10 kilometara.

Investicija toga povijesnog projekta za Imotsku krajinu i za stanovnike Makarskog primorja, koji će s tunelom imati brz i siguran priključak na autocestu Zagreb – Dubrovnik, iznosi 400 milijuna kuna.
SRETNO

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close