HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

staljin:

e moj marinko, ako je tebi 7% mala korekcija onda si pravi baja… hdel je bila jedna sačekuša fondova za lovu od prodanih dionica hta

Pa možda i nisam baja,ali ne utvaram sebi da određena dionica može narast 350% u niti godinu dana i ne doživit korekciju od 7%.
Hidroelektru smatram odličnom firmom.


pričam o krekciji od 7% u jednom danu!!!!!!!!!!!!!!!!
i još će se to korigirat i to brutalno

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

i još će se to korigirat i to brutalno jer u malo profitabilnih poslova su solo izvođači osim par tunelčića i poneki mostić. solo su banana. Djeluju uglavnom kao fizikalci većih.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


i još će se to korigirat i to brutalno

Da skorektrat ce se, ali prema gore [smiley1] zavist nekih ljudi je nevjerojatna


i još će se to korigirat i to brutalno jer u malo profitabilnih poslova su solo izvođači osim par tunelčića i poneki mostić. solo su banana. Djeluju uglavnom kao fizikalci većih.

samo se ti nadaj


marinko: ” staljin: ” e moj marinko, ako je tebi 7% mala korekcija onda si pravi baja… hdel je bila jedna sačekuša fondova za lovu od prodanih dionica hta ” Pa možda i nisam baja,ali ne utvaram sebi da određena dionica može narast 350% u niti godinu dana i ne doživit korekciju od 7%. Hidroelektru smatram odličnom firmom. ” pričam o krekciji od 7% u jednom danu!!!!!!!!!!!!!!!! i još će se to korigirat i to brutalno

Slicis mi na jednog drugara s foruma koji je netragom nestao…[smiley1] Znaci na kupnji si ponovo [smiley1]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Pogledaj fundamente

smiješno je kad netko tko navija za građevinsku firmu kod nas kaže pogledaj fundamente, uskoro će valjda P/BV biti na razinama na kojima bi trebao biti P/E
[smiley2]

btw. imam HDEL, imam ju od 950 kuna krajem travnja, ali priče o fundamentima kod naših građevinara su stvarno smiješne i tim pričama se samo možeš kompromitirati

HDEL mi je jedini građevinar u portfelju[smiley2]

To all:
Nemojte sve fundamente gradjevinaca pljuvati.
INGRA ima dosta dobre fundamente na cijeni od 55K i ne radi dampinske poslove kao VDKT i HDEL pa da ima losu profitabilnost.

Kako koji, mislim da oni koji rade sa drzavom nece bas tako profitirati a ostali…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


To all: Nemojte sve fundamente gradjevinaca pljuvati. INGRA ima dosta dobre fundamente na cijeni od 55K i ne radi dampinske poslove kao VDKT i HDEL pa da ima losu profitabilnost. Kako koji, mislim da oni koji rade sa drzavom nece bas tako profitirati a ostali…

Pa zar i ti blueman, ne znam što svi imate protiv Hidre, imam i Ingru i HDEL, ali HDEL je imao solidno izvješće, pokazuje rast profita. Oće ti život bit ljepši ako HDEl padne ?

Nakon izvješća, objave tunela, mosta….?

Co to maš u portfelju?

ako ovako nastave za sat vremena smo u blokadi…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ako ovako nastave za sat vremena smo u blokadi…

Možda blokada prema gore? Pogledaj kako se vraća IGH!

Co to maš u portfelju?

New Report

Close