HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i sa poslovnog,a vijest o tunelu valjda ce sljedecih dana objaviti[smiley5]Hidroelektra Niskogradnja značajno povećala dobit
Građevinsko poduzeće Hidroelektra Niskogradnja ostvarilo je u prvih devet mjeseci ove godine neto dobit od 12,7 milijuna kuna i tako je značajno povećalo u odnosu na isto prošlogodišnje razdoblje, kad je iznosila 2,1 milijun kuna. Dobit po dionici za prvih devet ovogodišnjih mjeseci iznosila je 719,17 kuna. U financijskom izvještaju Hidroelektre Niskogradnje objavljenom na Zagrebačkoj burzi navodi se kako su ukupni prihodi tvrtke u prvih devet ovogodišnjih mjeseci iznosili 775,8 milijuna kuna ili 6,6 posto više nego u istom razdoblju lani. Za 4,6 posto porasli su prihodi od prodaje na domaćem tržištu, na 754,4 milijuna kuna. Istodobno, ukupni rashodi povećani su za 4,8 posto, na 759,9 milijuna kuna.
(Hina)

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

U ovom izvješću nema nam mosta i tunela. Kakav će tek biti 4Q

Co to maš u portfelju?

Što će sad biti sa cijenom dionice,ako se gleda kako su ostali prošli kad je objavjeno super FI cjena bi trebala padati.


Što će sad biti sa cijenom dionice,ako se gleda kako su ostali prošli kad je objavjeno super FI cjena bi trebala padati.

sad ide iskrcavanje i kapitalizacija dobiti

Good artists copy. Great artists steal.

Ispasti će da drukam, ali dragi kolege za koliko bi po vama trebalo biokovo dignuti cijenu dionice? Pa nisu taj tunel već fakturirali prije 3q fi … i ja sam do jučer bio u hdel i odradila mi je zbilja lijep rast od 40% u mjesec dana, ali do kuda? Zar ne mislite da je već nešto od biokova nije ugrađeno u ovu cijenu? Mislim da je bolje da stane malo i polako raste … Uostalom zar ne vidite da se u hr rezultati fi odrade prije fi, izuzevši ovu korekciju, a ona je doista zaobišla hdel … strpljen spašen.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ti si izašao pa ti krivo ako naraste dionica.E pa ja mislim da si pre rano izašao ova dionica tek počinje sa rastom ,ima tu još puno prostora i novih poslova.


Ti si izašao pa ti krivo ako naraste dionica.E pa ja mislim da si pre rano izašao ova dionica tek počinje sa rastom ,ima tu još puno prostora i novih poslova.

svi poslovi osim peljeskog mosta

Good artists copy. Great artists steal.

Osim što je pad dionice zaustavilo solidno 3q i dobar vijest, također kao i na ULPL , u top 10 nema gomile fondova pa se niko ne iskrcava. Iskrcavaju se samo mali dioničari koji kapitaliziraju dobit, poput vistmana, a to nece srusiti HDEL.


Ti si izašao pa ti krivo ako naraste dionica.E pa ja mislim da si pre rano izašao ova dionica tek počinje sa rastom ,ima tu još puno prostora i novih poslova.

Ma o čemu ti pričaš i kako znaš kako se ja osjećam … daj molim te tješi se na neki drugi način. Vjeruj mi nije svaka dionica ingra i atpl … Ja sam super sretan sa svojih 40% pa se ti misli koliko je tebi dovoljno, ali nadam se da znaš kako je pohlepa majka svih z.jeba na burzi … uostalom nisam rekao da se možda i neću vratiti u nju jednog dana kada procjenim da je došao trenutak za to …

Ima poslova, ali je pitanje dobiti … postalo je pretpostavka ako si građevinar da ćeš rasti, ako si brodar isto … i sl. Mislim da bez dobrih argumenata to nema prođu. Jedino što hidri daje dobar vjetar je prospectus ji …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Najbolji su mi ovi koji kad izađu pa drukaju dionicu da je previše narasla i da neće rasti.[smiley1]


Najbolji su mi ovi koji kad izađu pa drukaju dionicu da je previše narasla i da neće rasti.[smiley1]

Vrviš argumentima za rast. U ponedjeljak odmah ponovno ulazim. Nagovorio si me nema što. [smiley1]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Pogledaj fundamente

New Report

Close