HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stiglo izvjesce:)

... otišli su bikovi uzalud ...

Cijelo trziste je u laganom minusu.. pa tako i mi…

A kokosari su prica za sebe.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

U laganom minusu?
Gori si optimist od mene… [smiley2]


Cijelo trziste je u laganom minusu.. pa tako i mi… A kokosari su prica za sebe.

Sto se mene tice kokosari su uvijek dobro dosli,samo ovisi s koliko municije raspolazete[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Lejzer:

Cijelo trziste je u laganom minusu.. pa tako i mi… A kokosari su prica za sebe.

Sto se mene tice kokosari su uvijek dobro dosli,samo ovisi s koliko municije raspolazete[smiley2]

Hvala na dobrodošlici [smiley2]

Kad mogu svi-mogu i ja

izvješće je dobro,izgleda da ništa ne znači danas


Lejzer: ” Cijelo trziste je u laganom minusu.. pa tako i mi… A kokosari su prica za sebe. ” Sto se mene tice kokosari su uvijek dobro dosli,samo ovisi s koliko municije raspolazete[smiley2]

Vidim da mi je nesto cijenjeni kolega kokosar nesto odgovorio, no kad sam napisao da kokosari su prica za sebe, nisam mislio na njega [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


U laganom minusu? Gori si optimist od mene… [smiley2]

10%
Pa i nije to tak strasno.
Pogledaj Viadukt.. [smiley8]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

zeko:

Lejzer: ” Cijelo trziste je u laganom minusu.. pa tako i mi… A kokosari su prica za sebe. ” Sto se mene tice kokosari su uvijek dobro dosli,samo ovisi s koliko municije raspolazete[smiley2] ”

Vidim da mi je nesto cijenjeni kolega kokosar nesto odgovorio, no kad sam napisao da kokosari su prica za sebe, nisam mislio na njega [smiley2]


No hard feelings….Ispalo je simpatično [smiley2]

Kad mogu svi-mogu i ja

Kladim se da smo do 16.00 na min 2100…

Korekcija je iza nas...tralalalala

http://www.zse.hr/financ/HDEL-fin2007-3Q.xls

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

kako u izvješću može pisati da je zarada po dionici 1400,00 kuna kumulativno
to nije zarada po dionici već je to rast vrijednosti dionice na burzi u navedenom razdoblju

Postanite Eu-robovi

New Report

Close