HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vijest i u jutarnjem

Moze li netko provjeriti dali se prodaju veliki paketi, tko rusi cijenu
Hvala!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Tko ruši cijenu? Nezainteresiranost trenutno za kupnju.. ipak je velika lova otišla, kao što se kaže priljev svježeg kapitala je slab. Isto tako ako netko kupi 50 tak komada odjednom diže i cijenu. Target do N.G. 2660 kn po dionici. Hvala.

Ma kod tjerate iznad 2 000 kad bu ionak palo još dosta….maknite se da padne…

k 596
p 1652

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Najbolje ponude [ HDEL-R-A ] Kupnja Cijena
6 2.010,50
6 2.001,00
10 2.000,00
7 1.991,00
1 1.990,10
Cijena Prodaja
2.028,00 4
2.030,00 3
2.050,00 18
2.068,00 5
2.069,90 30

MMF+ Otvoreno + trenutni trend = HDEL-R-A 2028 Kn trenutno.

Pa stvarno nisu utjecajni kad nisu mogli više srušit

[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Moze li netko provjeriti dali se prodaju veliki paketi, tko rusi cijenu
Hvala!

Mali se igraju brokera…

Korekcija je iza nas...tralalalala

Odlično za dokup! Sutra je najvjerovatnija eksplozija rasta.

Co to maš u portfelju?


vijest i u jutarnjem

pa daj link ako ga imaš… ili samo voliš navlačiti?!?

Korekcija je iza nas...tralalalala

link je 6 kuna jucer na kiosku ili odes do svog omiljenog kafica i zamolis jucerasnji jutarnji i pod mislim hrvatska u dnu stranice procitas vijest. danas vec staru. navucem te

a sad mi je palo na pamet da je vijest samo u dalmatinskom izdanju

quote=marinko]
HDEL je odradila gotovo kontinuirani rast još od 480 kn (mislim da se Samoborka iskrcavala).Od tog momenta pa do danas gotovo linearno raste.Čemu panika ako se malo iskorigira?
[/quote]
e moj marinko, ako je tebi 7% mala korekcija onda si pravi baja… hdel je bila jedna sačekuša fondova za lovu od prodanih dionica hta

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

e moj marinko, ako je tebi 7% mala korekcija onda si pravi baja… hdel je bila jedna sačekuša fondova za lovu od prodanih dionica hta

Pa možda i nisam baja,ali ne utvaram sebi da određena dionica može narast 350% u niti godinu dana i ne doživit korekciju od 7%.
Hidroelektru smatram odličnom firmom.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close