HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jovica: ” Nema tu takvog scenarija,jer ovo nije izrazito fondovska dionica. ” Nema ha? Ajde onda objasni ovih -6,45%

Drhtave ruke?
Korekcija?
Realizacija prinosa?
Uglavnom nista lose.
Dionice se ne gledaju na transaktivnoj bazi.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Korekcija a sve ok, posluju dobro, dobivaju nove poslove. koji zakoni matematike vladaju ovdje?[smiley6]

Zubatac car od riba

Dobre vijesti za hidru[smiley2][smiley2]

ai na mosticu sve sami minusici, vrijeme blagdanske rasprodaje ili kupovine pitanje je sad?

Zubatac car od riba

Izgleda da idemo ispod 2000kn

Izgleda da idemo prema 3000 kn.

marcello


Izgleda da idemo prema 3000 kn.

Možda u nekoj budučnosti,ali za sad sam ja bio u pravu

HDEL je odradila gotovo kontinuirani rast još od 480 kn (mislim da se Samoborka iskrcavala).Od tog momenta pa do danas gotovo linearno raste.Čemu panika ako se malo iskorigira?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Korekcija a sve ok, posluju dobro, dobivaju nove poslove. koji zakoni matematike vladaju ovdje?[smiley6]

Zakon matematike sa zakonima na trzistu u vrijeme korekcije nema nikakve veze.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Dam Das:

Korekcija a sve ok, posluju dobro, dobivaju nove poslove. koji zakoni matematike vladaju ovdje?[smiley6] “?
Zakon matematike sa zakonima na trzistu u vrijeme korekcije nema nikakve veze.


Imas pravo. Mozda sam trebao staviti u nadvodnike matematiku. Reci mi molim te tko odreduje zakon trzista, prateći naše tržište nisam bas najbolje to dokučio.

Zubatac car od riba

Ja mislim da je ovo neka predizborna groznica koja vlada cijelim trzistem a ne samo HDEL-om
IGH pada nezaustavljivo, a HDEL se idalje drzi…
Ono sto me zabrinjava je padanje i brodara koji nebi tebali biti pod direktnim utjecajem unutarnje politike[smiley8]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Evo malo iz Slobodne Dalmacije

Zanimljivo da ostali mediji nisu prenijeli ovu vijest,a cijena dionice trenutno -8%,nije bas slucajno.
Ne bih iskljucio mogucnost da se bas iz ovog razloga cijena rusi radi kupnje a kad vijest izadje u ostalim medijima vidjet cemo reakciju trzista[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close