HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hidra će najvjerovatnije još malo potonuti prije ponovnog uzleta.

Nemoj se ljutiti ali pišeš gluposti bez argumenata,jer argumenti ne postoje.
Sve najveće poslove u državi je pokupila hidra zajedno s viaduktom i konstruktorom,a koliko sam upućen još ih čeka par poslova. Neka nestrpljivi samo prodaju,ali kroz manje od 6mjeseci,pisati ćemo na forumu o cijenama oko 3000kn,a i više.
Tko ne vjeruje neka čuva ovaj moj post,a uostalom neželim nikoga nagovarati.

Malo potonuce, dokup i u nebo, cekamo tunele…. do sada je superrr

Ja dokupio! Jako zadovoljan cijenom! Sada preostaje samo da vidimo rezultate poslovanja u ponedjeljak(a rezultati su sjajni) i uživamo.

Co to maš u portfelju?

-Kada izlazi izvješće za 3Q?
-Mene samo brine komparativni rast sa Viadutom u zadnjih 10 dana
-Vijadukt je munjevito rastao a Hidra je stajala
-Očigledno je bitno koji fond gura dionicu
-Molio bi Leizera da se očituje o ovoj temi

Pozdrav
[smiley8]


-Kada izlazi izvješće za 3Q? -Mene samo brine komparativni rast sa Viadutom u zadnjih 10 dana -Vijadukt je munjevito rastao a Hidra je stajala -Očigledno je bitno koji fond gura dionicu -Molio bi Leizera da se očituje o ovoj temi Pozdrav [smiley8]

Ocitovanje po Lejzeru [smiley2]
Izvjesce ce izaci (bar bi trebalo) do kraja mjeseca.
Istina, Viadukt je dobro odradio, a evo vidim kupuje se i po 4300 sad bez problema.
Kod Hidre je u pitanju PROSPECTUS koji je evidentno nadokupljivao na razinama oko 1500 – 1600. Kupio je i par sto komada na razinama 1900 da zaokruzi brojku u top10 na 10 000 komada.

Po mom misljenju nekome od malo vecih igraca odgovara ova cijena i on je ovdje drzi (sjetimo se naloga na 1900 (par paketa po 200 i vise komada) a i rusenje cijene neki dan do 1810).
I danas ujutro je bio 131 kom na 1900,00 koji je u jednoj transakciji prebacen u sigurne ruke. Sad jos ima veci nalog na prodaji na oko 1950,00 kuna (nalog od 242 kom koji je ujedno i prvi na prodaji), dok su ostalo brojevi lota u pitanju. No s druge strane kupnja je malo ojacala i iznad 1900 ima cca 200 kom sto je u svakom slucaju dobar znak. Ocekujem jos malo mijenjanja vlasnika dionica na ovim razinama, mozda neki otpor na 2000 kuna – 2000 kao psiholoska granica. Dalje su vrata otvorena.

Nije potrebno siriti paniku, jer nema mjesta za nju. Logicno je da u svakoj dionici pa tako i u ovoj ima drhtavih rucica koje su kupile na 1500 kuna i sad misle da imaju dobar prinos pa izlaze van (imaju ga, ali neki imaju i veci pa ne izlaze). Njih bude i bit ce.
Pred nama je zdravi rast ove dionice. (misljenje po Lejzeru).

Stoga, sretno svima i strong HOLD-R-A (HDEL-R-A)

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Evo nezvanicna informacija za iprobijanje tunela Biokovo odabrana je Hidroelektra u suradnji sa Konstruktorom,zvanicna objava ocekuje se cak sutra
Svakako uzmite sa rezervom dok ne bude zvanicno[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Probijamo psihilošku granicu 2k.[smiley2][smiley2][smiley2]


CHELLO: ” -Kada izlazi izvješće za 3Q? -Mene samo brine komparativni rast sa Viadutom u zadnjih 10 dana -Vijadukt je munjevito rastao a Hidra je stajala -Očigledno je bitno koji fond gura dionicu -Molio bi Leizera da se očituje o ovoj temi Pozdrav [smiley8] ” Ocitovanje po Lejzeru [smiley2] Izvjesce ce izaci (bar bi trebalo) do kraja mjeseca. Istina, Viadukt je dobro odradio, a evo vidim kupuje se i po 4300 sad bez problema. Kod Hidre je u pitanju PROSPECTUS koji je evidentno nadokupljivao na razinama oko 1500 – 1600. Kupio je i par sto komada na razinama 1900 da zaokruzi brojku u top10 na 10 000 komada. Po mom misljenju nekome od malo vecih igraca odgovara ova cijena i on je ovdje drzi (sjetimo se naloga na 1900 (par paketa po 200 i vise komada) a i rusenje cijene neki dan do 1810). I danas ujutro je bio 131 kom na 1900,00 koji je u jednoj transakciji prebacen u sigurne ruke. Sad jos ima veci nalog na prodaji na oko 1950,00 kuna (nalog od 242 kom koji je ujedno i prvi na prodaji), dok su ostalo brojevi lota u pitanju. No s druge strane kupnja je malo ojacala i iznad 1900 ima cca 200 kom sto je u svakom slucaju dobar znak. Ocekujem jos malo mijenjanja vlasnika dionica na ovim razinama, mozda neki otpor na 2000 kuna – 2000 kao psiholoska granica. Dalje su vrata otvorena. Nije potrebno siriti paniku, jer nema mjesta za nju. Logicno je da u svakoj dionici pa tako i u ovoj ima drhtavih rucica koje su kupile na 1500 kuna i sad misle da imaju dobar prinos pa izlaze van (imaju ga, ali neki imaju i veci pa ne izlaze). Njih bude i bit ce. Pred nama je zdravi rast ove dionice. (misljenje po Lejzeru). Stoga, sretno svima i strong HOLD-R-A (HDEL-R-A)

Nema veze Prospectus s rušenjem cijene neki dan.Pozdrav. Vidimo se preko 2k


Nema veze Prospectus s rušenjem cijene neki dan.Pozdrav. Vidimo se preko 2k

Znam da PROSPECTUS nema veze s rusenjem. Krivo sam se izrazio.

btw. Da se nadovezem na svoj prosli post.
Spomenutih 242 kom je pokupljeno i lagano se ide prema 2k.
Naravno da se vidimo. Coming soon.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Građevinci su opet in.
Ako idu igh,lvcv,vdkt,ići će sutra i hdel.
kad probijemo 2k,na 3k smo taj čas[smiley2][smiley2][smiley2]

Hidra je u niskom startu. Jedva čekam ponedjeljak, a možda već danas poletimo.

Co to maš u portfelju?

bota:

Hidra će najvjerovatnije još malo potonuti prije ponovnog uzleta.

Nemoj se ljutiti ali pišeš gluposti bez argumenata,jer argumenti ne postoje.
Sve najveće poslove u državi je pokupila hidra zajedno s viaduktom i konstruktorom,a koliko sam upućen još ih čeka par poslova. Neka nestrpljivi samo prodaju,ali kroz manje od 6mjeseci,pisati ćemo na forumu o cijenama oko 3000kn,a i više.
Tko ne vjeruje neka čuva ovaj moj post,a uostalom neželim nikoga nagovarati.

Ja sam dokupio u tom padu i sada zadovoljno trljam ruke. A što se tiče uzleta do 3xxx, očekujem ga jako brzo.

Co to maš u portfelju?

Dokupio sam i ja u tom padu i to dosta komada.Ja sam trljao ruke već dva puta na hdel,a i sad me svrbi lijevi dlan,to mi okazuje da ću opet trljati ruke.

New Report

Close