HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanima me kada Hidra počinje sa izgradnjom nove poslovne zgrade u ZG-u?

Co to maš u portfelju?

Tako mi je sad lijepo kad nemam više cenzure. Nemogu šutjeti. Hidra mi je najdraža dionica jer sam u kratko vrijeme +500kn po dionici zaradio, i otplatila mi je tri paketa ht-a kupljenih na kredu. Bravo HIDRA.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Misliš li na zgradu na križanju Selske i Zagrebačke avenije ili nekaj drugo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ne znam točno gdje, samo znam da je ranije bilo govora o tome da Hidra treba početi s gradnjom poslovnog kompleksa u Zg.

Co to maš u portfelju?

Molim upravu da se riješe onih starih kamiona mislim na RABA-u,jer stvarno smiješno izgledaju kad ih se vidi na cesti,kao da smo u prošlom tisućljećju.

mene zanima što je po vama razlog da je ova dionica otišla gore u nepunih mjesec dana skoro 30%, a da ne govorim u proteklih godinu dana. Radi se o porastu od cca 300%.Koji su to tako važni projekti?


mene zanima što je po vama razlog da je ova dionica otišla gore u nepunih mjesec dana skoro 30%, a da ne govorim u proteklih godinu dana. Radi se o porastu od cca 300%.Koji su to tako važni projekti?

prijatelju prelistaj postove unatrag mjesec dana,i prati malo vijesti po televiziji,novinama itd,pa nećeš postavljati ovako glupa pitanja. Ova dionica ima potencijala rasti još 100%,ako ovako nastave dobivati poslove.

U top 10 – g. Matić prodao oko 1500 komada prošli tjedan, ali on svako malo prodaje pa kupuje ….

Gospodin matić je pravi daytrader. Svaka mu čast čovjek zna što radi.

Co to maš u portfelju?

Negdje sam pročitao da si Konstruktor i hidroelektra dobili posao nsa tunelu kroz Biokovo! kolika je vrijednost posla?

Ne lovi me za rijeć…..oko 300 milja, bez unutarnjeg uređenja infrastrukture……osvjetljennja…kablova….prometne signalizacije.

marcello


Gospodin matić je pravi daytrader. Svaka mu čast čovjek zna što radi.

Od njih trojice na vrhu, on je jedini po struci ekonomista, dok su drugi građevinci!

14.04.2008.

New Report

Close