HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zato sto si nas uvjerio da je dionica vrijedna ulaganja……dobro jutro svima !

gornji post je odgovor Plavom…


zato sto si nas uvjerio da je dionica vrijedna ulaganja……dobro jutro svima !

o svojoj kvaliteti govori sama,odnosno dobiveni novi poslovi.na horizontu se nazire i novi posao kanal SAVA-DUNAV-SAVA a onda je i cijena x 2 opravdana.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Zanimljivo je pratit hidricu,neda ju nitko više ispod 1800kn.

Zanimljivo je pratit hidricu,neda ju nitko više ispod 1800kn.

o svojoj kvaliteti govori sama,odnosno dobiveni novi poslovi.na horizontu se nazire i novi posao kanal SAVA-DUNAV-SAVA a onda je i cijena x 2 opravdana.

A ja sam mislio da je to već ugrađeno u cijenu !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Yupi, evo mene nazad po 1755.

Bravo mrklic! Na do sada prodanih 403 kom. prosjek je 1.799,90 kn. Izgleda da nisi baš ulovio puno komada………..Ili kupio od kolege iz susjedne firme?

marcello

Kako je prozirno ovo rušenje cijene radi povoljijeg dokupa u trenutku početka izvođenja radova u tunelu.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d83850f7-6b63-4bea-87b5-21e23bb9a657&ref=lastadd

Ja sam na 1755,07, nisam ja tajkun [smiley1]

Kao što rekoh neki dan : Bolje skočiti što dalje pa se lagano vratiti , ali dalje od početne točke .

Ili : 2 koraka naprijed , jedan natrag .

Gibamo se UP .

Uhh bas se nakrcalo prodaje, 2700 kom. Normalno je da na nivou 1700-1800 mora proci određen broj komada prije stabilnog uspona dalje, ovo je dobar test, da vidimo ima li koga da počisti velike naloge iznad 1800, ili idemo još malo dolje, ja se nadam da ima!!

New Report

Close