HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovi mi nisu jasni što sad prodaju po 1800 kn ovakvu dobru dionicu

Meni jesu.
Kapitaliziraju dobit i tu nema nista lose.
Kome dosta, nek se stavi na prodaju i nek proda.

Poslije prodavanja nema kajanja.

Prodane dionice su otisle zasigurno u sigurne ruke.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

ovo je smiješno ode na 1700kn,uostalom upravu si nekome je dosta zarade ali ja mislim da grješe puno što izlaze

ko bi gori sad je doli [smiley16]

... otišli su bikovi uzalud ...

Nova prilika za dokup


ko bi gori sad je doli [smiley16]

Sretan je onaj tko je kupio po 1730,00.

Ajmo i ostali nek prodaju svoje komadice koje imaju od 10, 17 i 23 pa mozemo mirno dalje.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Nova prilika za dokup

Ako kupim jos koju dionicu evo me u TOP10, a time otkrivam svoj identitet..
[smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Da se nisi htio pohvaliti, ne bi ni znali, ili..? [smiley2]

Gospodo, 18.09. trgovalo se ovom dionicom po 1.515 kn, kada sam ja uzeo stotinjak komada.
Danas sam izašao sa + 20%, za nepunih 10 dana. Ne znam zašto se svi čudite daytraderima, ja sam sa 20 % u tako kratkom roku i više nego zadovoljan.
Dakako, bez obzira što sam izašao svjestan sam da se radi o izvrsnoj dionici, koja jamči dugoročno lijepu dobit.
Pozdrav svima, uz želju da HDEL i sutra uhvati blokadu!

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


collector: ” ko bi gori sad je doli [smiley16] ” Sretan je onaj tko je kupio po 1730,00. Ajmo i ostali nek prodaju svoje komadice koje imaju od 10, 17 i 23 pa mozemo mirno dalje.

Današnju cjelokupnu zaradu na dionicama potrošio sam na Hdel,kupio još 13kom po 1800. nije loše,kad bi bilo svaki dan ovakve zarade,bilo bi to odlično.
Pozdrav


Gospodo, 18.09. trgovalo se ovom dionicom po 1.515 kn, kada sam ja uzeo stotinjak komada. Danas sam izašao sa + 20%, za nepunih 10 dana. Ne znam zašto se svi čudite daytraderima, ja sam sa 20 % u tako kratkom roku i više nego zadovoljan. Dakako, bez obzira što sam izašao svjestan sam da se radi o izvrsnoj dionici, koja jamči dugoročno lijepu dobit. Pozdrav svima, uz želju da HDEL i sutra uhvati blokadu!

To je jako dobar prinos u kratkom vremenu,s tim da imas viziju u koju ces dionicu uci.
Ja sam kupio pocetkom 5mj. s ulazom 950kn. znaci davno sam prosao 20% i bez obzira na druge prilike
drzim je jos najmanje 1 godinu pa cemo viditi koliki je prinos
Pozdrav[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


To je jako dobar prinos u kratkom vremenu,s tim da imas viziju u koju ces dionicu uci. Ja sam kupio pocetkom 5mj. s ulazom 950kn. znaci davno sam prosao 20% i bez obzira na druge prilike drzim je jos najmanje 1 godinu pa cemo viditi koliki je prinos Pozdrav[smiley2]

Slazem se. Osobno sam usao mjesec dana ranije, dakle pocetkom 4. mjeseca (720 kuna) i ne razmisljam o izlazu.
20% je ok prinos u tjedan dana. Sto se god kupilo proslog tjedna vecina toga je odradila gotovo najmanje 10%. Ponavljam vecina tj. dionice koje osobno pratim i posjedujem.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

PA dobro morate svi priznati da je bolji kontinuirani lagani rast.
Neka samo danas u tom tonu nastavimo .
Potencijali su tu .

New Report

Close