HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


RIBosanac: ” Svi mi zapravo trebamo čestitati Plavom!!!! ” Za što?

Osobno, zbog tvog pisanja sam počeo razmišljati o ovoj dionici. Ušao na 700kn, od tad dokupljivao… U portfelju mi je već dugo dionica No. 1.


mreich: ”
darko09: ” mreich: ” Jako hrabro, pogotovo ova zadnja transakcija.
Divim se toj hrabrosti. ” Hajde ti medo na spavanje. Sada nije tvoje
vrijeme. ” Kako nije, sad je najljepše vrijeme, sve raste i samo treba
prodati u pravom trenutku. Na vrhu cijene. Može li ljepše, što bi rekao
Plavi. Pozdrav svima pa i Plavom.

Ima logike . SAMO OVO NIJE VRH CIJENE !

Naravno da nije, ne govorim o određenoj dionici, već o većini dionica. A mnoge od njih imam u portfelju. Samo je trebalo to davno kupiti a ne nedavno. I svejedno mi je kako se koja zove.
I sad samo ubrati zaradu. Ne kažem danas ni za 10 dana. Ne znam ni sam kada, ali znat ću na vrijeme u pravom trenutku.
Uostalom povukao sam naloge na prodaju, što sam i napisao. I držim prst na mišu, čekam pravi trenutak za zadavanje naloga na prodaju i uživam.
Ne gledam što kupiti, tek kad nešto prodam. A onda ću kupiti ono što je najpovoljnije, po cijeni i mogućnosti daljnjeg rasta u tom određenom trenutku. Spisak je vrlo širok a takve su i mogućnosti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Sad kad se otvori blokada, ovih 27 komada sa prodaje će udariti po bidu i nastati će…………………………
……………….vakuuuuum………………….[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ovako je i VDKT (pred FI) odletio preko 3000kn, cini mi se da je ovo repriza


kad bi se trebala skinuti bolkada?

http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=1d465cc9249b30a1b077e92d026dcf73&newsId=3004&issuerId=

HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA d.d. – obustava trgovanja
(2007-09-27)

Obavjestavamo da je, sukladno Pravilniku o obustavi trgovanja dionicama na burzama u Republici Hrvatskoj, doslo do obustave trgovanja i porasta cijene dionica HDEL-R-A.

O nastavku trgovanja biti će poslana obavijest.

U 12:30 ili 13:30 po mome.. U svakom slucaju biti ce poslana obavijest 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ipak 12:30.
Krenulo je..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Zamolio bih k/p

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Ide to do 3000 u skorom vremenu,pogotovo kad se sjati lova od tht-a

svima skupa vam je bolje da poslušate kolegu lejzera i da bez ikakvih brojki, lupanja i predviđanja samo držite hidricu…ili ako vam je dosta zarade izađite, pa nam ponekad čestitajte kao kolega poznati navlakač plavi…[smiley7]

HDEL, ATPL,VIRO

Pa nije valjda da nismo vjerovali sami sebi i prodali prerano!? Ili je kratkorocno rok od dva tjedna? smiley1
Ne bi trebali tako.

Prognoza od 5.000,00 kuna stvarno je malo previsoka, ali 3.000,00 kuna u nekom srednjerocnom periodu je moguce.

Ma Lejzer, moj post ti je čista zavist jer sam prerano prodo…………….nemoj zamjerit !
Pozdrav i čestitke koji su ustrajali……………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ovi mi nisu jasni što sad prodaju po 1800 kn ovakvu dobru dionicu

daytraderi .niš se neboj , a i iskreno rečeno više volim polagano i konstantno nego velike skokove.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close