HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UUps pobralo me u zadnjoj transkakciji [smiley1] 1897,90. A mozda cu se opet vratiti uskoro nize , ako ne uspijem, cestitke onima koji nisu prodali ni na ovom nivou!


Jako hrabro, pogotovo ova zadnja transakcija. Divim se toj hrabrosti.

Hajde ti medo na spavanje. Sada nije tvoje vrijeme.

mreich:

Jako hrabro, pogotovo ova zadnja transakcija. Divim se toj hrabrosti.

Hajde ti medo na spavanje. Sada nije tvoje vrijeme.

Kako nije, sad je najljepše vrijeme, sve raste i samo treba prodati u pravom trenutku. Na vrhu cijene.
Može li ljepše, što bi rekao Plavi.

Pozdrav svima pa i Plavom.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


darko09: ” mreich: ” Jako hrabro, pogotovo ova zadnja transakcija. Divim se toj hrabrosti. ” Hajde ti medo na spavanje. Sada nije tvoje vrijeme. ” Kako nije, sad je najljepše vrijeme, sve raste i samo treba prodati u pravom trenutku. Na vrhu cijene. Može li ljepše, što bi rekao Plavi. Pozdrav svima pa i Plavom.

Ima logike .

SAMO OVO NIJE VRH CIJENE !


Kako nije, sad je najljepše vrijeme, sve raste i samo treba prodati u pravom trenutku. Na vrhu cijene. Može li ljepše, što bi rekao Plavi. Pozdrav svima pa i Plavom.

Moje je misljenje da ne treba prodavati.
Koliko bude tu jos novaca od prodaje HTa doslo u dionice? Najmanje onoliko koliko je otislo sa burze kad se kupovao HT uz naravno prinos koji ce HT vjerujem dati. + jos naravno fiskog casha koji jos nije vidio burzu [smiley1]

Nadalje, blizu su izvjestaji za 3Q.

Stoga HOLD 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Svi mi zapravo trebamo čestitati Plavom!!!!


UUps pobralo me u zadnjoj transkakciji [smiley1] 1897,90. A mozda cu se opet vratiti uskoro nize , ako ne uspijem, cestitke onima koji nisu prodali ni na ovom nivou!

na 3000 kuna počinjem razmišljati o prodaji [smiley1]

www.knjigara.com


Svi mi zapravo trebamo čestitati Plavom!!!!

Za što?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma kakva prodaja, ispod 5 000 kn nema da sam čuo da je netko prodao………….
ko što bi neki uvaženi članovi ovog foruma rekli……… IDE TO UP, UP ………………

Svejedno moje čestitke dioničarima HDEL-a !

NHF , Pozdrav !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Čestitke HDELOVCI!

I love the Smell of Profits in the Morning


Ma kakva prodaja, ispod 5 000 kn nema da sam čuo da je netko prodao…………. ko što bi neki uvaženi članovi ovog foruma rekli……… IDE TO UP, UP ……………… Svejedno moje čestitke dioničarima HDEL-a ! NHF , Pozdrav !

Prije malo manje mjesec dana.. ovako smo pisali na forumu:

30.08.2007. 16:05


Šta se ovo desilo na HDEL-u u zadnjih 5 minuta……STRAVA !!!!!!!!!!!!!!!
k 3520 p 309
Ide li ovo prema 2 000 kn……!!???

30.08.2007. 16:58


Moj target………2 000 kn kratkoročno ………..

Pa nije valjda da nismo vjerovali sami sebi i prodali prerano!? Ili je kratkorocno rok od dva tjedna? [smiley1]
Ne bi trebali tako.

Prognoza od 5.000,00 kuna stvarno je malo previsoka, ali 3.000,00 kuna u nekom srednjerocnom periodu je moguce.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

kad bi se trebala skinuti bolkada?

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close