HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima tu prostora jos itekako za rast i to još dosta.
http://www.apex-securities.hr/pdf/Usporedba_poduzeca_gradjevinskog_sektora.pdf

Kupnja izgleda jako dobro, dok je prodaja relativno suplja..

K
1701,00 20
1700,50 76
1700,02 300
1700,01 23
1700,00 156
P
1730,00 199
1740,00 20
1744,00 10
1789,00 10
1790,00 13

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

dinosaurus:

ide to skoro prema dole, ništa ne raste vječno. Oni koji poznaju ovu dionicu vjerojatno su svjesni toga. još ćemo mi dokupljivat po 1490. naravno, moje skromno mišljenje. nikada ne drukam niti gore niti dole. ”

Mislim da smo frazu nista ne raste vjecno vec komentirali na nekoj drugoj temi..
Ne slazem se s tom tezom.
Ako firma dobro radi, ugovara nove poslove, nema crnih mrlja u proslosti itd. zasto cijena te dionice ne bi rasla?

kolega lajzeru objasnio sam zašto mislim (s naglaskom na “mislim”, a ne “znam”) na svom postu u 11:17. Govorim čisto o špekulativnoj prirodi velikih dioničara koji na taj način podebljavaju svoje portfelje. skok od 200 ili 300 kuna ništa ne znaći. Ako veliki odluče da ide gore ići će gore, no ako odluče da ide prema dolje e onda će ići prema dolje. Na nama malim dioničarima je samo da se uvaljamo u pravo vrijeme i dobijemo svoj dio kolača. Naravno, kako je ipak svim dioničarima u interesu da dionica (na duži vremenski period) raste, oni koji je planiraju držati dugoročno mogu i očekivati dobar prihod. Mi ne kreiramo cijenu dionice, to rade veliki.

strpljen..spašen Time is on my side

može kupnja / prodaja?

k
1732,00 31
1730,05 13
1730,00 56
1705,00 7
1701,00 20

p
1738,97 11
1739,00 10
1739,99 199
1740,00 20
1743,00 280

strpljen..spašen Time is on my side

al’ smo se ušutili !
jel’ to zbrajamo prinose pa ne stignemo pisati? [smiley1]
evo da svi vide k/p .

Ispravite me ako griješim ali prema mcap u sektoru, ovo ide na 3000.
A što se tiće prihoda prepreke nema. Ili?

Show me the Money!

Ne griješiš ide i preko 3000 kn


Ne griješiš ide i preko 3000 kn

kada kolega?


ANRICOM: ” Ne griješiš ide i preko 3000 kn ” kada kolega?

Ne znam u cemu je problem?

Da ide i za godinu dana.
Svakodnevnom kupnjom i prodajom ne bi zaradio toliko koliko zaradis ako cuvas dionice, naravno ako imas dobre dionice.

Primjerice ja sam kupio ATPL po 800 kuna i prezadovoljno ga prodao na 900. S tim novcima sam negdje uzeo i preko 100% i mislim si kako sam dobro napravio.
Da sam te iste dionice ATPL cuvao do danas zaradio bi znatno vise od porasta od 800 na 900 i od preko 100%.
To mi je bila skola, stoga nemojmo biti nervozni, sve ide svojim tokom. Kupi i drzi.

Ne ocekujete valjda da se sada odgovori da 15. 03. 2008. ce preci 3000 kuna?! Budimo realni. Kao sto rekoh: Kupi i drzi.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Sve je to u redu šta ti kažeš kolega.
Držim dok raste,a kad krene dolje,idem ja van pa čekam na nižoj cijeni pa ju opet kupujem i tako si povećavam broj dionica.
Ja sam imao kontra školu na jednoj dionici,držao je godinu dana,i kad sve zbrojim slabo sam zaradio,a da sam radio kako sam gore opisao,imao bi barem 3puta više dionica.
Svaka škola je skupa pa tako i moja.

Početak gradnje Pelješkog mosta moguć za mjesec dana
Premijer Sanader je danas u Saboru rekao kako se početak gradnje Pelješkog mosta očekuje najkasnije za mjesec dana
Premijer Ivo Sanader rekao je danas u Hrvatskom saboru kako očekuje da bi za mjesec dana trebala početi gradnja mosta Komarna-Pelješac. “Očekujem najkasnije za mjesec dana početak radova na gradnji Pelješkog mosta”, rekao je premijer, odgovarajući na pitanje HDZ-ovog potpredsjednika Sabora Vladimira Bebića kada se očekuje početak gradnje. Dodao je da su ekspertne skupine Hrvatske i BiH dogovorile kolika će biti širina i visina stupova mosta, da će se BiH osigurati nesmetan prolaz ispod mosta, ali i naglasio kako Vlada ne pristaje da su u dogovore oko gradnje mosta miješaju otvorena granična pitanja BiH. “To gdje gradimo most nema veze s graničnim pitanjima jer je to (most) daleko od granice s BiH”, kazao je Sanader, izrazivši žaljenje što, kako je rekao, još postoje neki koji osporavaju taj projekt.”Kada izgradimo most to će biti jedan od najvećih i najznačajnijih projekata u Hrvatskoj jer izvlači Pelješac iz izolacije”, istaknuo je. Sanader je najavio i pregovore Hrvatske i BiH oko prolaska autoceste Zagreb-Dubrovnik kroz Neum, a najavio je i gradnju tunela Sv. Ilija te Ravča-Drvenik.

LET”S GO BOYS!

New Report

Close