HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zna li netko koliki je zakonski rok žalbe na ovopotpisivanje ugovora

Good artists copy. Great artists steal.

A jel bi se isplatilo ući i sad na 1599?? mislim jeste ste sigurni da će ić preko dva soma

Biti će krvi, al ne moje......


Nije mi jasno zasto uz HIDRU i ostale ne pominju DDJM.

kaj je te bi, kaj ne vidiš da je montaža skočila luđački u zadnje vrijeme. zato je Ne spominju

Biti će krvi, al ne moje......

Uh koliko novih drukera ovdje…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Uh koliko novih drukera ovdje…

Ma kakvo drukanje, to je realnost. Drukanje je kad netko piše hvalospjeve o Visu, Homsu i sličnim sranjima.[smiley2]

Stagflacija je svemu kriva


Uh koliko novih drukera ovdje…

Samo nek se diže optimizam….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

http://www.vecernji.hr/home/manager/2914547/index.do

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Nema u ponedjeljak kupnje ispod 1700.[smiley1][smiley1][smiley7]

Show me the Money!


A jel bi se isplatilo ući i sad na 1599?? mislim jeste ste sigurni da će ić preko dva soma

Ide to gore Španac, najmanje 1700, trend je UP, ne brini.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Žalbeni rok je tri radna dana.


A jel bi se isplatilo ući i sad na 1599?? mislim jeste ste sigurni da će ić preko dva soma

Sigurno će ići na 2000, pa i preko, samo je pitanje u kojem roku. Ove vijesti su pre dobre da se ne bi odrazilo na cijenu. Neće baš sutra na 2000 ali kada prođe ovo sa HT-om, moglo bi biti svega.

Na prodaji nema gotovo ništa 700kom, a kupnja 1800. Odlično za start u ponedjeljak, a sad dokle će ići ?????[smiley1][smiley2]

New Report

Close