HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam jedno pitanje koliko bi mogao vrijediti HDEL po vama ako dobije ovaj posao na pelješcu

SAM PROTIV SVIH


Imam jedno pitanje koliko bi mogao vrijediti HDEL po vama ako dobije ovaj posao na pelješcu

potvrda pobjede na natječaju bio bi veliki korak ka 2,000.000.000 kuna prihoda na godinu. to bi p/s srušilo na oko 0,5 a time udvostrucilo target na 6000 kuna. neprincipjelno je prodati ovu dionicu na manje od dva prihoda 🙂

www.knjigara.com


Imam jedno pitanje koliko bi mogao vrijediti HDEL po vama ako dobije ovaj posao na pelješcu

ne više od 1000 kuna, ova cijena je ionako prenapuhana

Hdel bi mogao po mome do 4000 kn

Ako bi išla HDEL dali isto važi i za DDJM koja je ovih dana imala pad oko 40%


Hdel bi mogao po mome do 4000 kn

Snovi momak, vejrojatno nikad pa ni tad.

ANRICOM:

Hdel bi mogao po mome do 4000 kn

Snovi momak, vejrojatno nikad pa ni tad.

takodjer neargumentirano kao ni kolega ANRICOM
[smiley5]

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

Zamolio bih odgovor na drugo pitanje koliko bi HDEL pripalo posla od 2.000.000.000 kn

SAM PROTIV SVIH

ANRICOM:

Hdel bi mogao po mome do 4000 kn

Snovi momak, vejrojatno nikad pa ni tad.


Momak to nisu snovi ,to je stvarnost do nove godine smo na preko 3000kn[/b]


tihomir: ” ANRICOM: ” Hdel bi mogao po mome do 4000 kn ” Snovi momak, vejrojatno nikad pa ni tad. ” takodjer neargumentirano kao ni kolega ANRICOM [smiley5]

drukeri, anri pozitivni, tiho negativni, ukupna korist nikakva

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kad će objava izvođača radova

'They may take our lives, but they'll never take our FREEDOM!'

Znaci da ako pretpostavimo da je istina negdje na sredini, to bi onda bilo na pola puta izmedju 1000 i 3000 kuna, negdje 2000 recimo 🙂

New Report

Close