HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo je biti natrag. Pobojao sam se da ćete mi pobjeći prije nego i ja konja za trku zauzdam. Sad sam tu. Barem sa dijelom onoga što sam planirao biti. [smiley2]

Dobro došao na trku,trka samo što nije počela,čeka se pucanj.

Danas u Večernjem, do kraja tjedna objava o prihvačanju ponude[smiley2]


Danas u Večernjem, do kraja tjedna objava o prihvačanju ponude[smiley2]

Daj malo detaljnije šta piše ne mogu do večernjeg trenutno …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Most je naš.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Može netko stavit k/p?

Čini mi se da nam preostaje krcanje do četvrtka,jer u petak će,bojim se biti prekasno.Hdel raste bez obzira na HT.Oko 1510 jako dobar ulaz.

U petak koliko očekujete da će rast..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Čini mi se da nam preostaje krcanje do četvrtka,jer u petak će,bojim se biti prekasno.Hdel raste bez obzira na HT.Oko 1510 jako dobar ulaz.

Šta se događa u petak , pojasni molim te ? Prošli tjedan je Prospectus kupio 1000 kom i od tada nema promjena u top 10, a bez jače kupnje nema ni rasta.

Odluka o izvođaču radova

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Prošli tjedan je Prospectus kupio 1000 kom i od tada nema promjena u top 10, a bez jače kupnje nema ni rasta.

Mislim da sam to vec jednom objasnio na ovoj temi.
Kupnja nije toliko bitna, a nije ni pozeljna ako kupujes vise stotina komada.

Prospectus je kupio 1000 kom, a nije bio na kupnji. Dakle iz toga proizlazi da tvoja tvrdnja nije na mjestu. Ni tada nije bilo jace kupnje.
Sto bi se dogodilo da je Prospectus stavio na 1530,00 da kupuje 1000 kom. Mali bi mu pojeli ono sto je on pojeo u tisini pokupivsi pritom 1000 komada do 1600,00 kuna.

Mislim da je jasno da onaj tko kupuje vecu kolicinu se ne moze staviti na kupnju, a u tom slucaju zeli jos dokupiti nakon te vece kolicine. Osim ako se ne radi naravno o dogovorenim transakcijama.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Tko je spominjao izloženu kupnju ? Činjenica je da HDEL ne želi nitko kupiti ni po izloženih 1520 kn. O takvoj sam ja kupnji pisao.

Kupovali su ju i iznad 1600

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close