HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nakon objave privatizacije sigurno je da će radnici dobiti nešto! Novog vlasnika!

? da ovaj post ne spada u PTKM

SAMO vi razglabajte kako će dionica pasti,a fondovi samo skupljaju i skupljaju,umjesto da i vi skupljate.
Ova HDEL je kao tempirana bomba,svaki čas može eksplodirati,i baciti je u visine na 3000metara

Slijedeči tjedan mora biti donesena konačna odluka o izvođaču radova za Pelješki most. Vidim da su se i danas zauzimale startne pozicije ili već netko ima povjerljivu inf.

Ma most je naš, toliki novci da se daju strancu bila bi sramota i uzdrmali bi odnos uvoz – izvoz, a to si nesmiju dozvoliti

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Susret hrvatskih i omanskih gospodarstvenika

Na forumu su članovima omanskog gospodarskog izaslanstva, predstavljeni hrvatski gospodarski potencijali i mogućnosti koje Hrvatska može pružiti za poslovanje omanskih tvrtki u Hrvatskoj i regiji

U organizaciji Hrvatske gospodarske komore danas je održan hrvatsko-omanski poslovni forum, a potpisan je i sporazum o suradnji HGK-a i Omanske trgovačke i industrijske komore, priopćeno je iz HGK-a. Na forumu su članovima omanskog gospodarskog izaslanstva, koje je u dvodnevnom posjetu Hrvatskoj, predstavljeni hrvatski gospodarski potencijali i mogućnosti koje Hrvatska može pružiti za poslovanje omanskih tvrtki u Hrvatskoj i regiji. Predstavljajući osnovne karakteristike omanskog gospodarstva, potpredsjednik Omanske trgovačke i industrijske komore Jamal Ali Sultan izvijestio je da je BDP Omana lani iznosio 43,88 milijardi dolara, a BDP po stanovniku 14.100 dolara. Najznačajniji sektori gospodarstva su proizvodnja sirove nafte i prirodnog plina, građevinarstvo te proizvodnja cementa i bakra. Proizvodnja nafte lani je bila 769 tisuća barela dnevno. Izvoz je iznosio 24,73 milijardi dolara, a najviše su se izvozili nafta, riba, metal i tekstil. Uvoz je bio 10,29 milijardi USD, a uvozili su se među ostalim strojevi i transportna oprema, potrošačka roba, hrana, maziva i stoka. Na skupu je održana prezentacija omanskog Centra za poticanje ulaganja i izvoza o mogućnostima ulaganja u Sultanatu Omanu. Naglašene su mogućnosti za ulaganja u slobodne zone te luke kao što su Salalah i Sohar, a predstavljene su i mogućnosti za investicije u omanski turizam. Robna razmjena Hrvatske i Omana prošle godine je iznosila 1,58 milijuna dolara od čega je hrvatski izvoz u Oman bio 1,02 milijuna dolara, a uvoz 560 tisuća dolara. U prvih sedam mjeseci 2007. hrvatski izvoz u tu zemlju bio je 2,85 milijuna dolara, a uvoz 89 tisuća dolara.
Za individualne poslovne razgovore s omanskim tvrtkama zanimanje su pokazali Adria-Mar brodogradnja, Bitumina, Dioki, [color=red]Hidroelektra niskogradnja[/color], Ina Naftaplin, Ingra, Institut građevinarstva Hrvatske, Kamen Pazin, Konstruktor inženjering, M-Profil i Piper, kaže se u priopćenju.

http://www.poslovni.hr/53280.aspx

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Sutra opet na 1600

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

jedva čekam sutrašnji dan,bit će zanimljivo na hidrici.

Zašto?

I love the Smell of Profits in the Morning

Čujem da će danas objaviti ?[smiley1]

Sad se skupila vec lijepa kolicina na prodaji.

Ako nam bliza proslost moze biti neki pokazatelj blize buducnosti, uskoro ce PROSPECTUS odraditi svoje.

Zadnji puta dok se skupila pristojna kolicina (cca 1000 kom do 1600,00) PROSPECTUS je to odradio u jednom dahu. Vidjet cemo kako ce to biti ovih dana.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Lijepo je biti natrag.

Pobojao sam se da ćete mi pobjeći prije nego i ja konja za trku zauzdam. Sad sam tu. Barem sa dijelom onoga što sam planirao biti.

[smiley2]

Lijepo se trgovalo danas, zauzimaju se startne pozicije,a ja lagano na čekanju dobrih, hm odličnih vijesti[smiley2][smiley2],

New Report

Close