HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lejzeru, vidi ti sto ucini jedan post. A tek kada se vratim u ponedjeljak na radno mjesto! [smiley2]

Bit ce ovo drukanje kakvog jos niste vidjeli.

Samo da jos profitabilnost poprave, a vipy? [smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning


Lejzeru, vidi ti sto ucini jedan post. A tek kada se vratim u ponedjeljak na radno mjesto! [smiley2] Bit ce ovo drukanje kakvog jos niste vidjeli. Samo da jos profitabilnost poprave, a vipy? [smiley1]

Kolega mislim da ovoj dionici ne treba drukanje[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Lejzeru, vidi ti sto ucini jedan post. A tek kada se vratim u ponedjeljak na radno mjesto! [smiley2] Bit ce ovo drukanje kakvog jos niste vidjeli. Samo da jos profitabilnost poprave, a vipy? [smiley1]

Ja sam vec prilicno vezan na Hidru i samim time subjektivan, tako da ne mogu nista komentirati.
*** autor posjeduje dionice HDEL-R-A [smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” Lejzeru, vidi ti sto ucini jedan post. A tek kada se vratim u ponedjeljak na radno mjesto! [smiley2] Bit ce ovo drukanje kakvog jos niste vidjeli. Samo da jos profitabilnost poprave, a vipy? [smiley1] ” Ja sam vec prilicno vezan na Hidru i samim time subjektivan, tako da ne mogu nista komentirati. *** autor posjeduje dionice HDEL-R-A [smiley2]

hah hahahahah

Vidim da si smajlic promijenio.
*** autor privremeno ne posjeduje dionice HDEL-R-A
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


*** autor privremeno ne posjeduje dionice HDEL-R-A [smiley2]

napustio si HDEL?! Sto prodao si jednu dionicu- da imas za ljetovanje
[smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Hoćemo li sutra malo gore?

ljudi nemojte pretjerivati, na ovoj razini ostaje do konačne objave izvođača radova. A onda drž gaće jer slijedi polijetanje[smiley2][smiley1] pozdrav svim imaocima ove dionice

Dragone ja imam drugačije mišljenje. Poslovni rezultati su dobri , radi se puno , dobijena je druga cijeva Sv. Roka , dolazi most . TA kaže kupuj, MACD i PPO su presijekli linije prema gore, a RSI je tek na 62. Maknite se sa prodaje i čekajte. Omjer K/P je 3274/808.

Znači li to da nije kasno sad uletit u nju i očekivati lijepu zaradu do 12 mj.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Znači li to da nije kasno sad uletit u nju i očekivati lijepu zaradu do 12 mj.

Ima i boljih prilika. Bit će ovo jeftinije za kupiti.
[smiley1][smiley2]

sorry društvo … kapital je nemilosrdan [smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Vratio si se, a sezona lova na fazane pocinje [smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


pupovac: ” Znači li to da nije kasno sad uletit u nju i očekivati lijepu zaradu do 12 mj.” Ima i boljih prilika. Bit će ovo jeftinije za kupiti. [smiley1][smiley2] sorry društvo … kapital je nemilosrdan [smiley2][smiley2]

Kolega zaboravili ste promjenit avatar[smiley2]
Cikla je za rućak!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close