HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam poznavaoc ove dionice pa me zanima,dal se isplati ulazit na 1600kn.HVALA

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Nisam poznavaoc ove dionice pa me zanima,dal se isplati ulazit na 1600kn.HVALA

e moj zgubidane, to ti nitko ne može reći. do sada se nikako nije isplatilo ulaziti na 1600 no u buduće ne znam. iskreno možda da malo pričekaš i vidiš kako će biti..sam odluči

strpljen..spašen Time is on my side

Isplati se ulazit na 1600 ,jer ova dionica ima puno prostora za rast .Prema mojim procijenama do 4000 kn u roku godinu dana

Hoćemo li i danas malo uzletjeti?

Hoćemo li i danas malo uzletjeti?

Pa jel imate vi ljudi mostich, jel znate kaj se jučer dešavalo pred kraj trgovine……..to može samo biti signal za rast…!!!!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


u trenucima kad se svi nešto grče i povlače sa kupnje “lagano” izdvojiti cca 2 mio kuna i dići cijenu na 1600 (pri tome u jednom trenutku ostaviti na prodaji 250 kom!!)… osobno mislim da je dobar znak… kao ništa drugo bar je odzvonilo špekulantima koji su je čekalo od 1350 do 1550. vi koji ste danas kalkulirali sutra možete [smiley9] mi koji stalno govorimo HOLD, sutra ćemo [smiley1] [smiley2] [smiley7] p.s. fazan i lejzer… jel dobro ???

Eh da, dobar je bio ovaj potez jucer pred kraj dana. Cak je i mene iznenadio. Da nije bilo pernate zivotinje i mene, pitanje bi bilo koja bi cijena danas bila [smiley2]

Jos davnih dana sam pisao da bi HDEL trebali preimenovati, pa cu to ponoviti i danas..
HDEL-R-A ==> HOLD-R-A

Pozdrav svima koji su poslusali nas savjet i kupili jeftino.
Iako smatram te pozdravljam kupnju i na ovim razinama jer.. bit ce to dobro. Ide to..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Pozdrav svima koji su poslusali nas savjet i kupili jeftino.
Iako smatram te pozdravljam kupnju i na ovim razinama jer.. bit ce to dobro. Ide to..

To je ono o čemu pričam. Bit će dobro, ide to gore i slično. Svaka čast na argumentima. Prebaci malo na Belje da i ono krene.


To je ono o čemu pričam. Bit će dobro, ide to gore i slično. Svaka čast na argumentima.

Pa zar dosadasnje poslovanje i poslovi koji su dobiveni u narednom razdoblju gdje prvobitno mislim na Vc koridor (pruga Botovo – Rijeka), druga cijev Male Kapele, most Peljesac i ini drugi poslovi koji se ne provalce po medijima nisu dobar znak i signal za kupnju?
Naravno mogu se pogledati i izvjestaji za 1Q i 2Q te se i oni mogu uzeti u obzir.

Firma dobro radi, sklapa nove poslove i to ne bas male, poslove koje radi zavrsava prije roka, pa zar treba jos argumenata?!

Nemojmo biti slijepi pri zdravim ocima.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Tunel kroz Biokovo
Koncesija sto je dobio Grepo HIDRa je bila izvodjac radova,sada drzava preuzima na sebe izvodjenje radova
veliki su izgledi da HIDRa ostane izvodjac radova a to cemo znati vrlo brzo[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

k 3381
p 275

Prva kupnja na 1650. 33 kom

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Od 1 610 kn više od 100 kom na kupnji…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Do kraja godine bit će proveden natječaj i odabrani izvođači za proširenje riječke zaobilaznice. Radi se o vrlo zahtjevnih desetak kilometara, a posao vrijedi preko 100 milijuna eura. Da, eura. Posao uključuje i 4 tunela. Bit će posla za sve, jer mora biti gotovo do kraja 2009., a najviše nadam se za našu Hidroelektru.

Vaš link

New Report

Close