HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko ga je dobro stresao………..[smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


netko ga je dobro stresao………..

nije stresao već je potegnuo [smiley2]

Manipulacija nije moja zanimacija.

Odličan dan za dioničare HDEL

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

biti će sutra još bolji.hebiga dečki rastu na račun poslova a ne špekulacija kao neki [smiley2]

Cure i dečki.

S obzirom na razvoj događaja koji vam je target na ovoj dionici????

La vita e bella!


S obzirom na razvoj događaja koji vam je target na ovoj dionici????

S obzirom da sam ovu dionicu,ne tako davno prodao po 900 kn(što sam zažalio) sad razmišljam da bi mi držanje ove dionice moglo omogućiti mirnu i bezobrazno bogatu budućnost(ne tako daleku budućnost)[smiley2][smiley2][smiley2]. Zamislite samo koliko mostova,tunela i sličnih stvari treba izgraditi na koridoru 5c. ako se ne varam 30-tak posto te dionice su tuneli i raznorazni mostovi i nadvožnjaci. Vjerujem da će dobar dio tih poslova dobiti i hidroelektra

Moj target………2 000 kn kratkoročno ………..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Moj target………2 000 kn kratkoročno ………..

Preskroman si duše sa sekirom

Da li ovo bar znaci da smo završili sa 14xx za vijeke vjekova, nadam se!


Cure i dečki. S obzirom na razvoj događaja koji vam je target na ovoj dionici????

ova dionica nema target. target je držati, držati i samo držati [smiley11]

www.knjigara.com

u trenucima kad se svi nešto grče i povlače sa kupnje “lagano” izdvojiti cca 2 mio kuna i dići cijenu na 1600 (pri tome u jednom trenutku ostaviti na prodaji 250 kom!!)… osobno mislim da je dobar znak… kao ništa drugo bar je odzvonilo špekulantima koji su je čekalo od 1350 do 1550.
vi koji ste danas kalkulirali sutra možete [smiley9]
mi koji stalno govorimo HOLD, sutra ćemo [smiley1] [smiley2] [smiley7]

p.s. fazan i lejzer… jel dobro ???


Posejdon: ” Cure i dečki. S obzirom na razvoj događaja koji vam je target na ovoj dionici???? ” ova dionica nema target. target je držati, držati i samo držati [smiley11]

Fantastično! [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close