HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A kaj bumo taj rast za Pelješki most odradili sad……..!!???

i meni se vidi da bu danas ili sutra[smiley11]

kad bi se točno trebalo znati ko je dobio posao izgradnje Peljškog mosta? Jer ovo do sad je samo rekla-kazala…

... otišli su bikovi uzalud ...

konačan izbor izvođača će biti u roku 15-20 dana tj. kad budu gotovi izračuni ponuda, dakle svaka ponuda se mora od stavke do stavke izračunati, jer zna doći do pogreške u izračunu[smiley1] i tada se događa da cijena radova ispadne veća. A da će naš konzorcij dobiti radove gotovo je sigurno jer drugi najpovoljniji ponuđač ima dvostruko veču cijenu. PS ja na nadokupu[smiley1][smiley1][smiley1]

Može li netko izbacit stanje [smiley2]

14.04.2008.

dragi hidroelektra beleiveri…

ako bi hidra nastavila ovako dobivati poslove, i stigla na 2,000.000.000 kuna prihoda godišnje, p/s bi, otprilike, bio 0.5, što target s 3000 podiže na 6000 kuna [smiley2] no to će tek biti test, prodati na dva prihoda, ili držati? držati, držati, držati… [smiley11]

je l’ dobro drukanje? [smiley2]

www.knjigara.com

Prodaje sve manje, kupnje sve više iz minute u minutu……k 3208, p 711

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Poslije ovog naloga na prodaju na 1600 kn, 339 kom. ……prodaja jako jako tanka, sveukupno cca. 200 kom….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


kad bi se točno trebalo znati ko je dobio posao izgradnje Peljškog mosta? Jer ovo do sad je samo rekla-kazala…

Gjedaj-pazi, psihologija mase je “sad il nikad”, tako da se to mora odmah odraditi[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sutra pada opet.Ali uskoro veliki rast…

[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


dragi hidroelektra beleiveri… ako bi hidra nastavila ovako dobivati poslove, i stigla na 2,000.000.000 kuna prihoda godišnje, p/s bi, otprilike, bio 0.5, što target s 3000 podiže na 6000 kuna [smiley2] no to će tek biti test, prodati na dva prihoda, ili držati? držati, držati, držati… [smiley11] je l’ dobro drukanje? [smiley2]

Mislim kakvo je ovo drukanje jel to po tvojim nekim internim pokazateljima vrijedi 6.000 ili cak 66.000????
Dajte se ljudi malo skulirajte dionica je i do sad bila precijenjena. Ne kazem da nece ici gore al dajte se malo unormalite!!! A najbolje od svega je sto taj posao jos nisu ni dobili. Mislim ovakvo nabrijavanje cijene je preglupo!!!

Koliki je uopće danas limit na ovoj dionici?


Koliki je uopće danas limit na ovoj dionici?

1.644,84

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close