HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vipy: ” fazan: ” Evo ga brate danas na 1.520,00 samo sto sam napisao par slova. Strpite se do ponedjeljka pa cemo kordiniranom akcijom na 1.700,00. Ovo stvarno vise ne ma smisla. [smiley2][smiley2][smiley2] ” Fazan, jel’ se kupas negdje oko Peljesca????[smiley11] ” hah ha hahahah nisam, ali sam se vozio iz Imotskoga do Tucepa … tezak put, navodno ce ga skratiti jednim tunelom … [smiley2]

Onda ce ti natrag biti brze, barem od Sredjanaca do Djakova [smiley11][smiley11][smiley11][smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

[smiley11]

Ne kuzim zasto uvijek koristis ovaj smajlic!?!?!

Kada je HDEL u pitanju, onda treba koristiti [smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

…….da li netko zna, koje će još velike poslove u kooperaciji s drugim građevinarima odraditi HDEL u skorije
vrijeme, mislim- kaj sve imaju ugovoreno ? Hvala na odgovoru

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Sutra pada opet.Ali uskoro veliki rast…

Teško, kolega, veoma teško…[smiley2]

Bumo vidjeli.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Pa jučer smo bili dole…….šta ti nije dosta dna?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Pa jučer smo bili dole…….šta ti nije dosta dna?

Imaš pravo idemo i sutra gore ,prema 2000kn,ipak je ovo dionica koja vrijedi i vrijedit će još više.

idemo danas među oblake?[smiley2][smiley2]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Pelješki most gotov za četiri godine

u Konstruktoru su uvjereni da su posao već dobili. Ponudili su cijenu nešto veću od 1,9 milijardi kuna ili oko 260 milijuna eura, što je iznos identičan procjeni koju je napravio Zavod za konstrukcije Građevnog fakulteta u Zagrebu koji je napravio projekt mosta i komu je na čelu Jure Radić.

Vaš link

Pa zar su se Njemci, Talijani, Austrijanci i Francuzi stvarno mislili osladiti sa ovim poslom pored naših firmi? [smiley2] Pa ipak je to projektirao Jure Radić. A tko će kome, ako ne svoj svome.

A kaj bumo taj rast za Pelješki most odradili sad……..!!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ih đurđa danas bu veselo na cjeloj burzi… Baš me zanima ko se voli kockat prije HT-a

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


A kaj bumo taj rast za Pelješki most odradili sad……..!!???

pa normalno…znaš kak se kaže ono kaj možeš obavit danas ne ostavljaj za sutra…[smiley2][smiley2]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close