HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

barmen
a pazi samo kad špekulanti, koji sad kupuju od paničara, krenu prodavati skoro da nikad kraja našim mukama

O čemu ti pričaš ? Kakvi špekulanti ? Jesi li ti Jurčićev učenik ? Postoje ljudi koji drže dionice kraće ili duže , ali nijedni nisu špekulanti. Ovi koji sada kupuju od paničara kupuju zbog fundamenata i velikih dogovorenih poslova i sigurno neće prodavati ispod cijene po kojoj su kupili.


naravno da nema panike i da treba nadokupiti, ali nije mi jasno da nakon dobivenog posla na sv. Roku nije potegnula ni milimetar[smiley9]

Dionica se uklopila u trend i to nije ništa zabrinjavajuće. Kad dođe vrijeme sve će to biti vrednovano u znatno većoj cijeni.

http://www.poslovni.hr/52084.aspx

Evo kako kolega Alamo kaže “Nakon ovakvih vijesti na poslovnom, nema se što posebno dodati”.

14.04.2008.

[smiley2]

14.04.2008.


naravno da nema panike i da treba nadokupiti, ali nije mi jasno da nakon dobivenog posla na sv. Roku nije potegnula ni milimetar[smiley9]

mislim da bi trebalo biti svima jasno da nema nikakvog rasta niti ove, niti drugih dionica (osim nekog izuzetka možda) sve dok se skupljaju novci za t-ht, i dok isti ne izađe na burzu, te se zarada na njemu slije na druge dionice, trebali bi bit zadovoljni da ostane na ovoj razini, i nema razloga za paniku ni čuđenje, to je realnost, a strpljenje vrlina, zato strpljenja samo…

HDEL, ATPL,VIRO


O čemu ti pričaš ? Kakvi špekulanti ? Jesi li ti Jurčićev učenik ? Postoje ljudi koji drže dionice kraće ili duže , ali nijedni nisu špekulanti. Ovi koji sada kupuju od paničara kupuju zbog fundamenata i velikih dogovorenih poslova i sigurno neće prodavati ispod cijene po kojoj su kupili.

duboko se ispričavam zbog nepreciznog pisanja [smiley2] iz izjave se briše riječ špekulanti i mijenja se riječima jahači valova [smiley2] ljubazno molim da sad ne kontriraš opaskom da se radi o kupcima koji… [smiley2]

www.knjigara.com

Kada spominjete spekulante,evo sa jednom dionicom ruse cijenu na otvaranju[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kolege puna su vam usta T-HT-a, koje će u većini kupiti mali ulagaći kakvi smo i mi, ali svi zaboravljate na Adriatic koji dolazi potiho i u isto vrijeme, a koji će moći kupiti samo fondovi i njihovi radnici. Mislim da je i to jedan veliki razlog radi ćega se skuplj ili čuva novac.[smiley8]

Isprika štovanim sudionicima foruma na mojem lapsusu, ne Adriatic nego Atlantic, ali po inf. neprovjerenim odgađaju IPO do poslije izbora.[smiley4]

C/P sa vecernji.hr:

POSAO STOLJEĆA
Otvorene ponude za gradnju mosta vrijedna 260 milijuna eura

Konstruktor će graditi i pelješki most

Predsjednik uprave splitskog Konstruktora Željko Žderić mogao je ponovno otvoriti šampanjac jer je njegova tvrtka najvjerojatnije dobila još jedan posao stoljeća, kako se u građevinskim krugovima naziva gradnja pelješkog mosta.

Konstruktor i partneri (hrvatske tvrtke Viadukt, Hidroelektra i Đuro Đaković) dali su ponudu od oko 1,9 milijardi kuna (oko 260 milijuna eura), što je, doznajemo, bolja ponuda od međunarodnih konzorcija koje su predvodili austrijski divovi Strabag i Alpina.

Mi smo dali najpovoljniju ponudu. Budući da zadovoljavamo i sve druge uvjete iz natječaja, očekujemo da ćemo dobiti posao rekao je Marsel Friedl, voditelj službe za mostove u Konstruktoru.

Pelješki most projektirao je Građevinski fakultet iz Zagreba, a rok gradnje je četiri godine od potpisivanja ugovora. Gradnja velebnog mosta bila je i predmet međudržavnog spora između Hrvatske i Bosne i Hercegovine budući da su naši susjedi tvrdili da im most sprečava pristup otvorenom moru. U hrvatskom Ministarstvu prometa i veza tvrde da je spor s BiH riješen te da bi radovi, ako ne bude žalbi na odluku o izvođaču, mogli početi još ove jeseni.

U splitskom Konstruktoru ističu da će oni s pripremama početi odmah nakon potpisivanja ugovora. U gradnji mosta sudjelovat će i zidari ronioci jer treba sagraditi čak 13 kilometara temelja ispod mora.

http://www.successfultrader.info

sad će, logično je, pasti na 1300…

Sv. Rok . Pelješac,POS-Sesvete,Visokogradnja u Zagrebu(Zeleni Trg) … mislim da je vrijeme da se krene [smiley2]

New Report

Close