HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam baš sve pratio jel ko zna kad je izvlačenje ponuda za kapelu i sv.rok.?

Daj ne budi ljen i proloistaj malo forum


Nisam baš sve pratio jel ko zna kad je izvlačenje ponuda za kapelu i sv.rok.?

hidra je dobila malu kapelu.

strpljen..spašen Time is on my side

kecmi:

Nisam baš sve pratio jel ko zna kad je izvlačenje ponuda za kapelu i sv.rok.?

hidra je dobila malu kapelu.


Netočno .
7. kolovoza – Odabrani su izvođači radova za završetak druge cijevi tunela Sveti Rok i Mala Kapela. Na međunarodnom natječaju najpovoljniji su bili konzorciji domaćih tvrtki – Vijadukt i Štrabag na Maloj Kapeli, te Konstruktor i Hidroelektra na Svetom Roku.

Građevinski radovi na dovršetku obje cijevi najdužih hrvatskih tunela stajat će gotovo 300 milijuna kuna. Radovi počinju ujesen, a druge cijevi tunela Mala Kapela i Sveti Rok trebale bi biti puštene u promet prije turističke sezone 2009. godine.

Tematski povezane vijesti
Objavljen natječaj za druge cijevi u tunelima

PRETRAŽIVANJE
Traži vijest

ARHIV

arhiv vijesti do 30. rujna 2005.

Što se ovdje događa, pa zar ćemo u blokadu, može li netko nabacit stanje?

14.04.2008.

stanje ima na k/p veća kupnja od prodaje za duplo, ovo mi nije jasno, netko ruši cijenu gadno????????[smiley5]

@*bingo*, Dragon, all

Objava o datumu HTovih dionica cini svoje.
Posve normalna i ocekivana reakcija, kako na ovoj dionici tako i na cijelom trzistu kapitala.

Ako je cash u pitanju, kupovanje na akciji svi volimo.
Poruka je mislim razumljiva.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


stanje ima na k/p veća kupnja od prodaje za duplo, ovo mi nije jasno, netko ruši cijenu gadno????????[smiley5]

navlačenje malih na prodaju, ove dionice treba držati


Dragon: ” stanje ima na k/p veća kupnja od prodaje za duplo, ovo mi nije jasno, netko ruši cijenu gadno????????[smiley5] ” navlačenje malih na prodaju, ove dionice treba držati

Sta drzati,KUPOVATI

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

opasno se danas rasprodaje…
proslo je cak 330 komada ili skoro 500.000,00… koliko je to kovanica od jednu lipu 🙂
svi panicari u prodaju
pametnome dosta…

E da oce pasti 20%i vise pa eto vama HT[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


opasno se danas rasprodaje… proslo je cak 330 komada ili skoro 500.000,00… koliko je to kovanica od jednu lipu 🙂 svi panicari u prodaju pametnome dosta…

a pazi samo kad špekulanti, koji sad kupuju od paničara, krenu prodavati [smiley2] skoro da nikad kraja našim mukama [smiley2]

hdel, ipkk

www.knjigara.com

naravno da nema panike i da treba nadokupiti, ali nije mi jasno da nakon dobivenog posla na sv. Roku nije potegnula ni milimetar[smiley9]

New Report

Close