HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas bi mogli i u blokadu.[smiley11][smiley11]

Moglo bi danas do blokade

Nebi trebalo biti blokade……ide dokle ide. Blokada nije obvezna kad je posljedica dobrih odnosno vijesti koje opravdavaju rast vrijednosti dionice [smiley2] Samim time ne traže se niti očitovanja……..

marcello

Igre fondova, opet malo zeznuti. Zašto nasjedati na forumske napise, zašto. Zašto pišete bez argumenata. Po čemu precijenjena dionica treba biti još skuplja. Uvijek isto navlačenje.


Igre fondova, opet malo zeznuti. Zašto nasjedati na forumske napise, zašto. Zašto pišete bez argumenata. Po čemu precijenjena dionica treba biti još skuplja. Uvijek isto navlačenje.

A ti ne navlacis?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Igre fondova, opet malo zeznuti. Zašto nasjedati na forumske napise, zašto. Zašto pišete bez argumenata. Po čemu precijenjena dionica treba biti još skuplja. Uvijek isto navlačenje.

Znas, ovo sam napisao na Koncaru DT

Ma sve je to uredu, ali netko ko je prvi dan na burzi ce poslusati takve likove (Daki, BL i sl.) i kupiti/prodati. Ajde, ima hrpa ovih sto drukaju prema gore tipa E, ali vecina cak i druka bez naloga na ask-u, ali ovakvi drukaju prema dole s nalogom na bidu., a onda se pojavi novi nick i drukaju s nalogom na asku

i definitivno stoji, nakon sto je doticni kupio dionicu nestao je, odnosno ti si se pojavio na Ingri, hdelu i sl..

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo nas opet uskoro na 1550 do kraja dana, nadam se![smiley2]

14.04.2008.

Lejzeru a gdje si ti, nije valjda da si prodao HDEL?

14.04.2008.

Tu sam, tu sam.. bio sam malo na godisnjem, pa se danas vratih pa citam okolo sto se dogadalo proteklih dana.

Sad vidim da je u petak bilo akcijski.. steta sto me nije bilo da dokupim na akciji.
Jutros nisam stigao. Cini se da cu morati u kupovinu ako ovako nastavi..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Iz


ANRICOM: ” Hidra dobila posao jedan od tunela ” da, sveti rok, zajedno s konstruktorom, ima na ovoj stranici gore i na htv ttx-204, možda prekid ovog laganog padanja nakon FI…

Pogledaj izvjestaj za PZC.

Cefta: Svi natjecatelji u javnim nabavama postaju – domaći

Vaš link

Korist građevinarima
Ugovor o Cefti mogao bi veliku korist donijeti osobito hrvatskim građevinarima, ocjenjuje Vladimir Vranković, državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Nakon stupanja na snagu i prijelaznog razdoblja od godine dana, svi natjecatelji u javnim nabavama u zemljama potpisnicama Cefte postaju “domaći” i na natječajima mogu sudjelovati bez straha od klazula koje su favorizirale domaće tvrtke. “Ovu regiju u idućih dvije-tri godine očekuju golemi infrastrukturni projekti. U građevinskoj branši hrvatske su tvrke su među najrazvijenijma i najkonkurentijima u regiji i to im otvara velike mogućnosti za dobivanje poslova”, kaže Vranković.

Nisam baš sve pratio jel ko zna kad je izvlačenje ponuda za kapelu i sv.rok.?

New Report

Close