HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fazan:

Lejzeru, na zagrijavanje![smiley2]

5
4
🙂
Kao sto sam vec nekoc napisao..
CASH-R-A strong buy HDEL-R-A odnosno HOLD-R-A [smiley2]

Ama kakva vas Hidroelektra spopala, to treba sve rasprodati i ući Adpl dok nisu radnici sve rasprodali. Ako zakasnite morati ćete Adpl kupovati od plavog znanca mene i rusa. Naravno po višestrukim cijenama.

No ne očajavajte vratiću se ja u HDEL. U međuvremenu vi potiho skupljajte[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ama kakva vas Hidroelektra spopala, to treba sve rasprodati i ući Adpl dok nisu radnici sve rasprodali. Ako zakasnite morati ćete Adpl kupovati od plavog znanca mene i rusa. Naravno po višestrukim cijenama. No ne očajavajte vratiću se ja u HDEL. U međuvremenu vi potiho skupljajte[smiley2]

Tko kaze da vec nismo u ADPL?
S druge strane pripazi da ti ne bi zakasnio u HDEL jer vlak za 2000 ceka polazak. Sam polazak mislim da bude gotov natjecaj za drugu cijev.
Bezi Indijanec kupuj Indijanec cug ti bu pobegel cug ti bu pobegel..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

KuciloOro:

Ama kakva vas Hidroelektra spopala, to treba sve rasprodati i ući Adpl dok nisu radnici sve rasprodali. Ako zakasnite morati ćete Adpl kupovati od plavog znanca mene i rusa. Naravno po višestrukim cijenama. No ne očajavajte vratiću se ja u HDEL. U međuvremenu vi potiho skupljajte[smiley2]

Tko kaze da vec nismo u ADPL?
S druge strane pripazi da ti ne bi zakasnio u HDEL jer vlak za 2000 ceka polazak. Sam polazak mislim da bude gotov natjecaj za drugu cijev.
Bezi Indijanec kupuj Indijanec cug ti bu pobegel cug ti bu pobegel..

Dok meni Nightrider ne signalizira da vlak kreće nema to kud. Jedino Noćni kuži ovu dionicu. Svaka čast vama igračima s klupe za rezerve.

“Naj pobegne naj pobegne karta mi je v žepu, karta mi je v žepu ( hihihihihihihihihi ) sira vrhnja moj ti nutra jajca in krumpira jajca in krumpira……..”
Pratnja ide iz G-dura[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Dok meni Nightrider ne signalizira da vlak kreće nema to kud. Jedino Noćni kuži ovu dionicu. Svaka čast vama igračima s klupe za rezerve. “Naj pobegne naj pobegne karta mi je v žepu, karta mi je v žepu ( hihihihihihihihihi ) sira vrhnja moj ti nutra jajca in krumpira jajca in krumpira……..” Pratnja ide iz G-dura[smiley1]

Ja sam ponosni igrač s klupe. Malo sam sjedio, malo sam igrao, ali kad se sve zbroji – 100%… sam spreman odvoziti do 2000. [smiley2]

KuciloOro:

Dok meni Nightrider ne signalizira da vlak kreće nema to kud. Jedino Noćni kuži ovu dionicu. Svaka čast vama igračima s klupe za rezerve. “Naj pobegne naj pobegne karta mi je v žepu, karta mi je v žepu ( hihihihihihihihihi ) sira vrhnja moj ti nutra jajca in krumpira jajca in krumpira……..” Pratnja ide iz G-dura[smiley1]

Ja sam ponosni igrač s klupe. Malo sam sjedio, malo sam igrao, ali kad se sve zbroji – 100%… sam spreman odvoziti do 2000. [smiley2]

Drago mi je da si željan igre, ali mi NR veli da još nije vrijeme, veli da ima ježeva na putu[smiley8]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

A NR je….? Sudac? Trener? Zapisničar? Radi na održavanju travnjaka? Ili samo ima dobro sjedalo u gledalištu? [smiley11]


A NR je….? Sudac? Trener? Zapisničar? Radi na održavanju travnjaka? Ili samo ima dobro sjedalo u gledalištu? [smiley11]

Vidi se da si ti mladi navlakač, barem na forumu. Al dobro si počeo, hi,hi,hi možda te Gazda proda kao Maminjo Da Silvu[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Nema prodaje! Tu sam do zalaska karijere. Poslije HDEL-a mogu jedino eventualno u regionalnu ligu.

Hdel, TA

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Čista korekcija, uz moguću pojavu “crnog labuda”

Savjet: RiB

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Postavit cu opet pitanje:
Zna li netko nešto o isplati dividende? Koja je procedura, kada, itd…?

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

KuciloOro:

Ama kakva vas Hidroelektra spopala, to treba sve rasprodati i ući Adpl dok nisu radnici sve rasprodali. Ako zakasnite morati ćete Adpl kupovati od plavog znanca mene i rusa. Naravno po višestrukim cijenama. No ne očajavajte vratiću se ja u HDEL. U međuvremenu vi potiho skupljajte[smiley2]

Tko kaze da vec nismo u ADPL?
S druge strane pripazi da ti ne bi zakasnio u HDEL jer vlak za 2000 ceka polazak. Sam polazak mislim da bude gotov natjecaj za drugu cijev.
Bezi Indijanec kupuj Indijanec cug ti bu pobegel cug ti bu pobegel..

Je si li dokupio Lejzeru? Lijepo sam ti rekao da se ne guraš previše visoko, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close