HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba obratiti pozornost na ono što je neminovno i povrh svega.
HDEL je ove godine ostvario jedan od najvećih rasta od svih dionica ove godine, nažalost , za razliku od npr. Ingre, rezultati nisu opravdali očekivanja.

A tu je i vječni Matić uteg kojeg se teško riješiti, prodaje li ga prodaje.
Ja sam ju kupovao na 800 , 900 tada je to bila prilika vidjet ćemo što će biti na ovim razinama.

Iako je to građevinar , pa je sve moguće.[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A obećao si ljudima da će se vratiti na 1.100 kn, ono kao iz fima Lesie se vraća kući ( kad smo već na temi filmske industrije )

Btw pazi da te direktor ne spazi da trošiš dragocjeno bankarsko vrijeme na trice&kučine, mogao bi proći kao onaj inžinjer iz Siemensa. Strani vlasnici ne vole statiste a glumce još i manje. [smiley6]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Treba obratiti pozornost na ono što je neminovno i povrh svega. HDEL je ove godine ostvario jedan od najvećih rasta od svih dionica ove godine, nažalost , za razliku od npr. Ingre, rezultati nisu opravdali očekivanja. A tu je i vječni Matić uteg kojeg se teško riješiti, prodaje li ga prodaje. Ja sam ju kupovao na 800 , 900 tada je to bila prilika vidjet ćemo što će biti na ovim razinama. Iako je to građevinar , pa je sve moguće.[smiley6]

Podosta netočnosti u ovom upisu.

HDEL je dobro povukao ove godine, ali nije to neki spektakl.
Ne znam iz čega izvlačiš zaključak da rezultati nisu opravdali očekivanja. Malo bolje pogledaj rast prihoda kumulativno, probaj se informirati u firmi, zbroji sve poslove koje imaju pa ćeš vidjeti da ova firma itekako ima prostora za rast.

Za tvoju info, Matić je više kupovao nego prodavao.

Ja sam kupovao na 720,00 i jako sam zadovoljan.

Napomena: nije mi namjera uspoređivati HDEL s INGROM. Jednostavno ne poznajem INGRU pa bi to bilo neozbiljno od mene.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ma pusti fazanska kokoši, tu je u pitanju grižnja savjesti zbog prerane kapitalizacije, hi,hi,hi samo ne znam kako će mu to pomoći ( kako bi rekao ksafaric – mislim da je on nisam siguran, hi,hi,hi )[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

ma, vozeći se na more smješkao sam se kako su sve to lijepo podijelili. malo konstruktor, malo viadukt, malo hidroelektra, čak je i temo nešto dobio 🙂

onda gledam dalje… ingra dobila dvoranu u zagrebu i, ako sam dobro shvatio, aerodrom. unaprijed se ispričavam ako griješim, mislim da ingra kupuje poslove koje rade drugi. konstruktor dobio splitsku dvoranu. igh je sveprisutan…

pa, neće nas hidraše valjda mimoći te druge cijevi dva tunela, kad smo već izgradili prve 🙂

nadam se, nadam se, nadam se da je to ipak naš posao…

www.knjigara.com

ZAGREB, 8. kolovoza 2007. (Hina) – Proboj druge cijevi tunela Tuhobić na autocesti Rijeka – Zagreb bit će završen sutra poslije podne, mjesec i pol prije planiranog roka, najavljeno je iz koncesijskog društva Autocesta Rijeka – Zagreb.

Tunel Tuhobić dug je 2.143 metra i najdulji je tunel na autocesti Rijeka – Zagreb. Udaljen je 13 kilometara od Grobničkog polja u smjeru Zagreba. Spaja Gorski Kotar i Hrvatsko primorje.

Radovi na iskopu druge tunelske cijevi započeli su u kolovozu prošle godine i prema planu trebali su završiti krajem rujna ove godine, no zbog dobrog tijeka radova proboj tunela će uslijediti mjesec i pol prije.

Radovi su se odvijali neprekidno svih sedam dana u tjednu i sa zagrebačke i sa riječke strane. Prosječno dnevno napredovanje je iznosilo oko 6 metara. Iskopano je 180 tisuća prostornih metara materijala koji se ugrađuje u nasip dionice.

Radove na tunelu Tuhobić izvodi tvrtka Hidroelektra-Niskogradnja iz Zagreba. Ti radovi su dio IIB faze izgradnje autoceste odnosno njezine dopune na puni profil u ukupnoj duljini od 44,26 kilometra, od Kikovice do Stare Sušice.

Radovi IIB faze izgradnje trebali bi trajati do kraja 2008. godine, a financiraju se iz sredstava zajmova Europske investicijske banke i Europske banke za obnovu i razvoj.

No respect

“………Radovi IIB faze izgradnje trebali bi trajati do kraja 2008. godine, a financiraju se iz sredstava zajmova Europske investicijske banke i Europske banke za obnovu i razvoj.”
Ovo je interesantno, lova!

marcello

Sutra je fešta kod Tuhobića. S razlogom. Čestitamo.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Sutra je fešta kod Tuhobića. S razlogom. Čestitamo.

Mogli bi se dogovoriti pa nazočiti!

I love the Smell of Profits in the Morning

nightrider:

Sutra je fešta kod Tuhobića. S razlogom. Čestitamo.

Mogli bi se dogovoriti pa nazočiti!

Za feštu spreman.[smiley2]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Ma ja bi isto… ali šta ako bude danas fešta na HDEL-R-A, a propustimo… [smiley1]

nije mi jasno, da li je to quartalno izvješće objavljeno ili nije. zna li tko?

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close