HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovogodišnji plan gradnje autocesta povećan za 2,2 milijarde kuna

Vaš link


Znatiželja – pokretač spoznajnog razvoja!

Decki dosta s logikom, sad je burza time [smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ovogodišnji plan gradnje autocesta povećan za 2,2 milijarde kuna

Vaš link

Koliko posla ima, pa ko bu to sve gradil???[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

ko je ugasio svjetlo…nešto se događa što ne znamo?

HDEL, ATPL,VIRO

minolovac – pa lovi sada HDEL kad je ovako nisko.


minolovac – pa lovi sada HDEL kad je ovako nisko.

očekivao sam i bolje drugo kvartalno…
imam već sasvim dosta, za dokup mislim da i nije neki trenutak, ali ne prodajem ni ovo šta imam, iako se ingra u ovom trenutku čini kao bolji izbor, nikako ne vjerujem da je naš fond sa najvećim prirastom ovu godinu (prospestus jie) pogriješio sa kupnjom oko 8000 komada na cijeni 1450-1500 kn, zato ću i dalje bit strpljiv, a za dokup ima vremena…vidićemo šta je sa svetim rokom i kapelom, dionicom prema Pločama, mostom na Muri, prugom Ri-Zg, možda nešto isksne još, a i do 3. kvartalnog ima vremena…

HDEL, ATPL,VIRO

zvone101:

minolovac – pa lovi sada HDEL kad je ovako nisko.

očekivao sam i bolje drugo kvartalno…
imam već sasvim dosta, za dokup mislim da i nije neki trenutak, ali ne prodajem ni ovo šta imam, iako se ingra u ovom trenutku čini kao bolji izbor, nikako ne vjerujem da je naš fond sa najvećim prirastom ovu godinu (prospestus jie) pogriješio sa kupnjom oko 8000 komada na cijeni 1450-1500 kn, zato ću i dalje bit strpljiv, a za dokup ima vremena…vidićemo šta je sa svetim rokom i kapelom, dionicom prema Pločama, mostom na Muri, prugom Ri-Zg, možda nešto isksne još, a i do 3. kvartalnog ima vremena…

Sve stoji osim činjenice da je Prospectus ulazio na tim razinama sa 8.000 komada. Ušao je on na nižim cijenama a kupovao je/ kupuje i na ovim razinama. Očigledno ima prilične ambicije sa Hidrom.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

oprostite ako sam se krivo izrazio, dio od tih 8000 komada je (i to par nekih par tisuća) je kupljen na toj cijeni jer su tada kupovali i ušli u top ten, odnosno prije toga nisu bili iznad 5000 komada…dakle barem 2-3000 komada je kupljen na 1450-1500kn

HDEL, ATPL,VIRO


zvone101: ” minolovac – pa lovi sada HDEL kad je ovako nisko. ” očekivao sam i bolje drugo kvartalno… imam već sasvim dosta, za dokup mislim da i nije neki trenutak, ali ne prodajem ni ovo šta imam, iako se ingra u ovom trenutku čini kao bolji izbor, nikako ne vjerujem da je naš fond sa najvećim prirastom ovu godinu (prospestus jie) pogriješio sa kupnjom oko 8000 komada na cijeni 1450-1500 kn, zato ću i dalje bit strpljiv, a za dokup ima vremena…vidićemo šta je sa svetim rokom i kapelom, dionicom prema Pločama, mostom na Muri, prugom Ri-Zg, možda nešto isksne još, a i do 3. kvartalnog ima vremena…

Ima još…
Npr., u Rijeci grade spojnu cestu, između Luke i autoceste, završavaju tunel koji ide ispod stambenog naselja, no treba sad radit i odvojak u tom tunelu za Tower centar, što je skupo i zahtjevno, a po nekima je bez toga nemoguće otvoriti tu cestu. Rokovi su nemoguće kratki, Grad želi posao dati Hidri izravnom pogodbom, al izgleda da će ipak biti natječaj…

osobno mislim da je fond kupio 10% na razinama 1400-1500, no i to je nešto…
nego kad pogledate ukupnu prodaju od cca 1100 kom i podijelite to sa 50-ak naloga, dobije se brojka da je svaki nalog “tezak” 22 dionice… ne vidim prostora za brigu, samo za strpljenje.
upravo je neki mudrac prodao jos jednu po 1504 (valjda da nebude crvena strelica 🙂 )
samo hold

BRAVO HIDRA!!!

DVA MJESECA PRIJE ROKA ZAVRŠAVAJU ISKOPI NAJDUŽEG TUNELA AUTOCESTE RIJEKA – ZAGREB, NAKON GODINU DANA GRADNJE DRUGE CIJEVI

RIJEKA – Do proboja tunela Tuhobić preostala su svega tri metra, pa je za sutra u 15 sati zakazan proboj najdužeg tunela autoceste Rijeka – Zagreb, čija se druga cijev gradila punih godinu dana. Tuhobić je dug 2.143 metra i predstavlja prirodnu granicu između Kvarnera i Gorskoga kotara, pa prolaz kroz Tuhobić predstavlja najbolju potvrdu da se primiče kraju dovršenje punog profila. Riječ je o tunelu koji po dužini spada na peto mjesto u Hrvatskoj, a u gradnju njegove druge cijevi investira se 20,8 milijuna eura.
Graditelji iz tvrtke Hidroelektra niskogradnja, koji iskope obavljaju s riječke strane te radnici češke Subterre, čiji strojevi kopaju na zagrebačkoj strani, proboj Tuhobića završavaju čak dva mjeseca prije roka. Rudari u tunelu su praktično tijekom cijele gradnje Tuhobića vodili mrtvu trku za prestiž i veću zaradu jer investitor svakoj tvrtki plaća po učinku, odnosno količini obavljenog posla. Hrvati su u tome na kraju odnijeli pobjedu jer su s jučerašnjim danom dostigli 1.291 metar, dok su Česi na kontu imali iskop 843 metra Tuhobića.


osobno mislim da je fond kupio 10% na razinama 1400-1500, no i to je nešto…
nego kad pogledate ukupnu prodaju od cca 1100 kom i podijelite to sa 50-ak naloga, dobije se brojka da je svaki nalog “tezak” 22 dionice… ne vidim prostora za brigu, samo za strpljenje.
upravo je neki mudrac prodao jos jednu po 1504 (valjda da nebude crvena strelica 🙂 )
samo hold

Ovdje bar nema puno skrivene prodaje kao kod Ingre, hahahaha.
Čim Prospectusu bude zatrebalo prinosa odosmo mi UP UP ( kako bi rekao jedan naš kolega )

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close