HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema straha za ovu dionicu. Iz svega dosad viđenog i običnom laiku je jasno da gospon Rade i ekipa dobro vode firmu. Na ruku im doduše ide pozitivna klima u građevinskom sektoru…
Kad smo kod novih poslova, baš me zanima kako napreduje natječaj za druge cijevi Male Kapele i Sv. Roka…

Tko radi, ne boji se gladi...

Dali cemo biti svjedoci opet padu kao i prosli puta????? sa 1640 na 1350….
ili konacno ovaj lift krece prema gore….i nema stajanja do ………KOLIKO????[smiley8]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Iči ćemo toliko dolje da ti možeš dokupiti. No, ja ne prodajem……….Posla će biti toliko da HDEL neće moči pronači dovoljno radnika.

marcello

Natječaj za dovršetak drugih cijevi Male Kapele i Sv. Roka otvoren je do 16. kolovoza. Dakle, do kraja mjeseca će se znati pobjednik.[smiley2]

Tko radi, ne boji se gladi...


Natječaj za dovršetak drugih cijevi Male Kapele i Sv. Roka otvoren je do 16. kolovoza. Dakle, do kraja mjeseca će se znati pobjednik.[smiley2]

..a isto tako nemojte zaboraviti izgradnju nizinske pruge za rijeku, iz nekih izvora saznao sam da će trebati graditi hrpu tunela i da nema šanse da hidra ne dobije svoj dio kolača. tek toliko radi usporedbe, VIADUKT može raditi jedan tunel dok istovremeno Hidra može raditi tri. toliko o kapacitetima.

strpljen..spašen Time is on my side

‘oćemo danas juriš na 1.600,00 kn?

I love the Smell of Profits in the Morning


‘oćemo danas juriš na 1.600,00 kn?

A jel imamo bombaša-samoubojicu?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


fazan: ” ‘oćemo danas juriš na 1.600,00 kn? ” A jel imamo bombaša-samoubojicu?

Ne, imamo pritajenog spavača.
Dok drugi budu blejali u Magmu, mi bi mogli pazariti na razinama iznad 1.600,00! [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

nightrider:

fazan: ” ‘oćemo danas juriš na 1.600,00 kn? ” A jel imamo bombaša-samoubojicu?

Ne, imamo pritajenog spavača.
Dok drugi budu blejali u Magmu, mi bi mogli pazariti na razinama iznad 1.600,00! [smiley2]

Eh, sad si ih sve upozorio. To nije dobro. Što nisi to mogao poslati na PM?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


fazan: ” nightrider: ” fazan: ” ‘oćemo danas juriš na 1.600,00 kn? ” A jel imamo bombaša-samoubojicu? ” Ne, imamo pritajenog spavača. Dok drugi budu blejali u Magmu, mi bi mogli pazariti na razinama iznad 1.600,00! [smiley2] ” Eh, sad si ih sve upozorio. To nije dobro. Što nisi to mogao poslati na PM?

Pa što si pitao?

I love the Smell of Profits in the Morning

Pa što si pitao?

Kad sam znatiželjan.[smiley2]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Znatiželja – pokretač spoznajnog razvoja!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close