HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet čišćenje. Sve do 1.490,00kn

još malo i vidjet će se nalog od našeg fazana na 1550,00
ako nije digao target


još malo i vidjet će se nalog od našeg fazana na 1550,00 ako nije digao target

Kako me u petak iza 13.30 nije bilo pri računalu, htio bih svima zahvaliti na kvalitetnom drukanju. Ljestvica je dignuta.

P.S. Nalog s prodaje je maknut.[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Mogli bi mi još jedan krug nizbrdo. Barem koliko sam ja pratio kretanja na ovoj dionici, to je neminovno.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Mogli bi mi još jedan krug nizbrdo. Barem koliko sam ja pratio kretanja na ovoj dionici, to je neminovno.

Eto ti ga sad na. Kad sam ja molio za drukanje nadolje, onda si rekao da nikada ne drukaš nadolje.

A gle ga sada! [smiley5]

I love the Smell of Profits in the Morning

Onda sam bio krcat ko brod a sad sam lagan kao pero, barem što se tiče Hidroelektre.[smiley1]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Onda sam bio krcat ko brod a sad sam lagan kao pero, barem što se tiče Hidroelektre.[smiley1]

Ima nas koji smo lagani na tvojim dionicama, pa …
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

nightrider:

Onda sam bio krcat ko brod a sad sam lagan kao pero, barem što se tiče Hidroelektre.[smiley1]

Ima nas koji smo lagani na tvojim dionicama, pa …
[smiley2]

Još kad bi znao koje su ………………….[smiley1], evo reći ću ti jednu koju imam, pa je sruši. INGR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


fazan: ” nightrider: ” Onda sam bio krcat ko brod a sad sam lagan kao pero, barem što se tiče Hidroelektre.[smiley1] ” Ima nas koji smo lagani na tvojim dionicama, pa … [smiley2] ” Još kad bi znao koje su ………………….[smiley1]

Pratit ćemo te …

I love the Smell of Profits in the Morning


Mogli bi mi još jedan krug nizbrdo. Barem koliko sam ja pratio kretanja na ovoj dionici, to je neminovno.

Bilo je tu svakojakih kretanja to je istina, ali treba uzeti u obzir da je vrijeme pred izvjesca tako da uz promete od proslog tjedna i kretanje cijene sumnjam da moze jako nizbrdo.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

nightrider:

Mogli bi mi još jedan krug nizbrdo. Barem koliko sam ja pratio kretanja na ovoj dionici, to je neminovno.

Bilo je tu svakojakih kretanja to je istina, ali treba uzeti u obzir da je vrijeme pred izvjesca tako da uz promete od proslog tjedna i kretanje cijene sumnjam da moze jako nizbrdo.

A ako izvješće bude loše kao kod Viadukta?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Lejzer: ” nightrider: ” Mogli bi mi još jedan krug nizbrdo. Barem koliko sam ja pratio kretanja na ovoj dionici, to je neminovno. ” Bilo je tu svakojakih kretanja to je istina, ali treba uzeti u obzir da je vrijeme pred izvjesca tako da uz promete od proslog tjedna i kretanje cijene sumnjam da moze jako nizbrdo. ” A ako izvješće bude loše kao kod Viadukta?

Onda smo na 1.300 – 1.400. Vidi -> VDKT! [smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close