HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja nebih ovo nazivao skokom…. on tek slijedi…
sto se tice spekulanata mislim da ce ih izigrat ovaj koji skuplja…
samo hold

netko nesto zna, a mi mozemo samo nagadati

20- ak milja polugodisnje dobiti???

Hidroelektra niskogradnja d.d. – zapisnik s glavne skupštine
(2007-07-23)

Društvo Hidroelektra niskogradnja d.d. dostavilo je Zapisnik s održane Glavne skupštine.

http://www.zse.hr/novosti/844-07-HDEL_zapisnik.pdf

Dividenda vam je Tunj. [smiley2]

No respect

nije puno ali covika veseli, sto bi rekao jedan kolega sa foruma biti ce za cevape.

a cini se da je dividenda, pocetkom godine, od strane direktora, prvi put najavljivana za 2009.
sve u svemu ide se naprijed


Hidroelektra niskogradnja d.d. – zapisnik s glavne skupštine (2007-07-23) Društvo Hidroelektra niskogradnja d.d. dostavilo je Zapisnik s održane Glavne skupštine. http://www.zse.hr/novosti/844-07-HDEL_zapisnik.pdf Dividenda vam je Tunj. [smiley2]

Sory lega, ali uz sve napore nisam shvatio što si htio reći.

Ovo za 2 kn je već ispričana priča. Meni je 100 % u ovih nekoliko mjeseci više nego dovoljna dividenda. Ovih 2 kn ću uplatiti na ZSE da si pojačaju server, jer sam izvješće s glavne skupštine skidao kao da ima 1 GB!
[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

SLK
Dividenda vam je Tunj. [smiley2]
[/quote]

Nije ni Tunj ali i da je 20 kn kad je nemamo barem koju tisuću u portfelju – sorry ako netko ima ali ti su u manjini.

Malo kasnim, ali pogledajte izvješće za 3Q 2006. i kraj 2006. i usporedite AOP037 i AOP049!!!!

Koja matematika?!!? Ima li netko da izračuna koja je vjerojatnost da se ovo dogodit u stvarnom životu!

Nekome su smetali izvanredni prihodi/rashodi pa ih je anulirao! [smiley2]

Mislim nije da me previše brine, samo neka dojde do 2.000,00, a poslije toga mogu kemijati koliko hoće.

I love the Smell of Profits in the Morning

Lejzeru, da malo druknemo do 1.500,00?

I love the Smell of Profits in the Morning

Nema potrebe, ide to samo.
Kad pogledam odkad sam se vratio s godisnjeg srednja cijena samo raste.. 🙂
Neki znaju kakvi ce biti rezultati i prije javnog objavljivanja.. [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ma ide do 1500 i bez vašeg drukanja [smiley2]

Ma druknio bi ja, čisto ono da se druka.

I love the Smell of Profits in the Morning


Ma druknio bi ja, čisto ono da se druka.

Istina, mozda se sad i isplati, jer ispasti ces faca kad izade izvjesce i cijena jos skoci 🙂
Ustvari drukanjem pomazemo ljudima, jelte? [smiley1]

btw. Jel ima nekog da vidimo kupnju/prodaju?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close