HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


iako, sve ovo što si nabrojao ne mora značiti da će dobit biti velika

U 4. mjesecu prema mojoj statistici Hidroelektra je prodala 260 komada dionica Ingre (možda griješim ali ako griješim broj dionica može biti samo veći). Ako uzmemo 20.000,00kn kao referentnu cijenu, a prodavano je i po većoj cijeni, dođemo do iznosa od 5.200.000,00kn. Koji su rashodi/troškovi za ovo? Nikakvi. Plus kao što sam već i napisao prihodi iz osnovne djelatnosti. A ove godine građevinari, a sa njima i hdel odlično rade.

Dobit za 2Q 2006.g. bila je samo 830.000,00kn. Dakle da li i dalje misliš da dobit neće biti velika?


fazan: ” iako, sve ovo što si nabrojao ne mora značiti da će dobit biti velika ” U 4. mjesecu prema mojoj statistici Hidroelektra je prodala 260 komada dionica Ingre (možda griješim ali ako griješim broj dionica može biti samo veći). Ako uzmemo 20.000,00kn kao referentnu cijenu, a prodavano je i po većoj cijeni, dođemo do iznosa od 5.200.000,00kn. Koji su rashodi/troškovi za ovo? Nikakvi. Plus kao što sam već i napisao prihodi iz osnovne djelatnosti. A ove godine građevinari, a sa njima i hdel odlično rade. Dobit za 2Q 2006.g. bila je samo 830.000,00kn. Dakle da li i dalje misliš da dobit neće biti velika?

ne protivim se dobiti, i rado ću prihvatiti sve pozitivne posljedice polugodišnjeg izvještaja po cijenu dionice, ali ipak mi više znače prihodi od osnovne djelatnosti, nego od prodaje dionica, ako se ne varam, ingre.
ti prihodi od osnovne djelatnosti, a posebno se to odnosi na očekivane buduće prihoode, razlog su zašto dosta dugo ne namjeravam prodati hdel.

hdel, ipkk, jdos

www.knjigara.com

slažem se.
htio sam samo dodatno objasniti zašto sam napisao da će izvješće biti odlično.

Bilo je govora ovdje da ce izvjesce izaci 20. 07. To je vec drugi tjedan. A i osjetno je da se srednja cijena vec par dana drzi na 1400.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


fazan: ” iako, sve ovo što si nabrojao ne mora značiti da će dobit biti velika ” U 4. mjesecu prema mojoj statistici Hidroelektra je prodala 260 komada dionica Ingre (možda griješim ali ako griješim broj dionica može biti samo veći). Ako uzmemo 20.000,00kn kao referentnu cijenu, a prodavano je i po većoj cijeni, dođemo do iznosa od 5.200.000,00kn. Koji su rashodi/troškovi za ovo? Nikakvi. Plus kao što sam već i napisao prihodi iz osnovne djelatnosti. A ove godine građevinari, a sa njima i hdel odlično rade. Dobit za 2Q 2006.g. bila je samo 830.000,00kn. Dakle da li i dalje misliš da dobit neće biti velika?

Prihvaćam tvoje argumetne. Samo toliko …

I love the Smell of Profits in the Morning

Prihodi su veći za 0,8 puta, dok je dobit veća za 5 puta u 2006. u odnosu na 2003. Džaba sve to kada je osnovica za povećanje dobiti mala.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ok ljudi, trebam savjet u vezi ovih dionica.

Je li vrijeme za prodaju ili ne. Meni se čini da vrijednost dionica može ubuduće samo rasti. Što mislite?

Čvrsto držati.[smiley2]


Čvrsto držati.[smiley2]

…i nogama i rukama…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


andro: ” Čvrsto držati.[smiley2] ” …i nogama i rukama…[smiley2][smiley2][smiley2]

i zubima … [smiley2]

pitanje je samo do kada ?

I love the Smell of Profits in the Morning

i zubima … [smiley2]

pitanje je samo do kada ?


Po meni do 2.000…a možda i do 2.008- me…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” i zubima … [smiley2] pitanje je samo do kada ? ” Po meni do 2.000…a možda i do 2.008- me…[smiley2][smiley2][smiley2]

voliš skupe dionice?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close