HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ja sam mislil da s tim nalogom stoji na kupnji…[smiley2]

Scio me nihil scire


Jep, danas je veliki rast, ali se bojim da će već sutra ljudi dizati dobit i prodavati.

Ajd’ ti sutra lijepo to što imaš prodaj meni! Može?
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

tko misli prodavat želim mu iskreno dobru zaradu, no ja bih ipak pričekao sljedeće kvartalno izvješće.
to je još nekih dvadesetak dana i toliko ću se još strpiti.
molim komentar.

strpljen..spašen Time is on my side


dinosaurus: ” tko misli prodavat želim mu iskreno dobru zaradu, no ja bih ipak pričekao sljedeće kvartalno izvješće. to je još nekih dvadesetak dana i toliko ću se još strpiti. molim komentar. ” strpio bi se i ja da se ne bojim da će mi ddjh pobjeći [smiley5]

lijepo molim, na ovom topicu, drukati samo za hdel [smiley2]
a ne navlačiti ljude na dionicu koja vjerojatno ne može rasti brzo kao hdel [smiley1]

www.knjigara.com

Lijepo je vidjeti da je kupnja jaca od prodaje.. a uz to i prodaja relativno suplja..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

I dok se kolege svađaju oko isplativosti bušenja još jednog tunela, evo nas na 1.400,00 kn. Mislim da kako će se približavati vrijeme objavljivanja FI za 2Q, cijena će samo prema gore. Jer očekuje nas više nego odlično izvješće.

Opet promjena u TOP10 – izgleda da je Teleop prodao 25000 kom Kelemen Mladenu.

Vlasnik računa Stanje [%]
1. PILIPOVIĆ RADE 88.660 14,21
2. MARIĆ PETAR 88.564 14,2
3. SALOPEK NIKOLA 88.560 14,2
4. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 60.000 9,62
5. MATIĆ ANTE 52.850 8,47
6. SAMOBORKA D.D. 30.000 4,81
7. KELEMEN MLADEN 25.000 4,01
8. CENTROGRADNJA D.O.O. 22.500 3,61
9. GALUNIĆ KARMEN 20.345 3,26
10. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JIE 8.100 1,3
Ukupno: 77,67

Bugarska želi graditi 800 kilometara autoceste
ZAGREB Hrvatska i Bugarska, kamo u dvodnevni službeni posjet putuje predsjednik Stjepan Mesić, njeguju vrlo plodne i prijateljske odnose. Hrvatski političari višekratno su bugarske poduzetnike pozvali da ulažu u hrvatski turizam, a bugarski predsjednik Georgi Parvanov pozvao je Hrvatsku da ulaže u izgradnju novih bugarskih energetskih postrojenja. Velike mogućnosti postoje i u području izgradnje infrastrukture jer Bugarska želi graditi oko 800 kilometara novih autocesta.
(H)

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Jer očekuje nas više nego odlično izvješće.

Evo i cijena raste! Kupujte ljudi!
[smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Znao sam da pernate životinje nemaju preveliko sjećanje, ali nisam znao da i ljudi koji se kriju pod nickovima ptica poprime takve karakteristike. Barem bi vi kolega fazan, koji ‘kao’ pratite hdel mogli predvidjeti da će izvješće biti odlično. Potrebno se je samo sjetiti da je hdel dioničar jedne druge građevinske tvrtke u Hrvatskoj. Onda se treba sjetiti da je hdel tijekom 4. mjeseca prodavao dio dionica u toj tvrtci. Nakon toga zbrojite koliko je dionica hdel prodao, pomnožite sa tadašnjom cijenom te dionice, i na kraju još pogledate izvješće od prošle godine za 2Q. Plus naravno treba se sjetiti da je hdel nešto i radio od svoje osnovne djelatnosti, a ne da je samo prodavao dionice drugih tvrtki koje je imao u vlasništvu. Mislim da sam dovoljno napisao. Naravno da za nekoga tko je ovu dionicu izabrao pikado metodom, ovo što sam napisao nema preveliki utjecaj.

U krajnjem slučaju vidjet ćemo kad izađe FI.

Da si ovako napisao ne bih ti niti riječi prigovorio … ovako miriši na navlačenje …

iako, sve ovo što si nabrojao ne mora značiti da će dobit biti velika (prihodi me previše ne zanimaju jer su ionako očekivano veliki).

vidi -> godišnje izvješće 2006.

I love the Smell of Profits in the Morning


tycoon76: ” Jer očekuje nas više nego odlično izvješće. ” Evo i cijena raste! Kupujte ljudi! [smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

fazane moj ko je lud da kupuje kad cijena raste[smiley1][smiley1]

New Report

Close