Gubitak Zagrebačke burze zbog poreza 3,1 mil. kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Gubitak Zagrebačke burze zbog poreza 3,1 mil. kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Razlozi gubitka leže u značajno nižem prometu koji je zbog uvođenja poreza na kapitalnu dobit smanjen i do 30 posto. To se jednostavno nije moglo anulirati”

ma da, zar stvarno….a kada se uvodio onda si šutila, samo forumaši poslovnog su bili glasni i ukazivali na ovakve posljedice ali nas tu na poslovnom ko šiša, mi smo kao nebitni…eto ti sada, zbrajate gubitke i vi a i min. financija

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


"Razlozi gubitka leže u značajno nižem prometu koji je zbog uvođenja poreza na kapitalnu dobit smanjen i do 30 posto. To se jednostavno nije moglo anulirati"

ma da, zar stvarno….a kada se uvodio onda si šutila, samo forumaši poslovnog su bili glasni i ukazivali na ovakve posljedice ali nas tu na poslovnom ko šiša, mi smo kao nebitni…eto ti sada, zbrajate gubitke i vi a i min. financija


što možemo očekivati ako ovo ode u stečaj ?
gdje ćemo onda trgovati? Njuškalo? Dolac? Jakuševac? Hrelić? možda ožive Varaždin


"Razlozi gubitka leže u značajno nižem prometu koji je zbog uvođenja poreza na kapitalnu dobit smanjen i do 30 posto. To se jednostavno nije moglo anulirati"

ma da, zar stvarno….a kada se uvodio onda si šutila, samo forumaši poslovnog su bili glasni i ukazivali na ovakve posljedice ali nas tu na poslovnom ko šiša, mi smo kao nebitni…eto ti sada, zbrajate gubitke i vi a i min. financija

***nije šutila, u nedavnom intervjuu se pohvalila kak je taj porez uveden na njenu inicijativu…imaš to negdje na poslovnom

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

i dalje ostajem šokiran ovom gažičkom, prije 11 mjeseci rekla je ovo “Porez na kapitalnu dobit je uobičajen u svijetu i ne očekujemo da će primjena utjecati na likvidnost”

http://www.poslovni.hr/burze/burza-i-brokeri-odahnuli-nakon-izmjena-oporezivanja-306323 [poslovni.hr]

Bitno da je njena plaća i drugog lika iz uprave 60.000 kuna neto po glavi, a ekipi iz višeg menadžmenta njih četvero po 40.000 neto po glavi. Da bi namirili svoje drobine evo podižu naknade “Uz usvojeni novi cjenik kojim su povećane naknade za članove i izdavatelj….”.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

MI- TOTALNE NEZNALICE za burzu, ekonomiju, platforme, japanske proizvode na svjetskom
financijskom tržištu….barem VODIMO TVRTKE – koje uspješno posluju u ovim nemogućim uvjetima
rada …čime dokazujemo – da razumijemo osnovne stvari u ekonomiji – prihode i rashode,.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


MI- TOTALNE NEZNALICE za burzu, ekonomiju, platforme, japanske proizvode na svjetskom
financijskom tržištu….barem VODIMO TVRTKE – koje uspješno posluju u ovim nemogućim uvjetima
rada …čime dokazujemo – da razumijemo osnovne stvari u ekonomiji – prihode i rashode,.

Koji su to japanski proizvodi na svjetskom financijskom tržištu? 🙂

ja znam za neke kuglice..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close