Grčić: Očekivali smo pad, no u drugoj polovici 2013. smo iznad nule

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić: Očekivali smo pad, no u drugoj polovici 2013. smo iznad nule

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Očekivali smo opravdanje. Drugo i nemaju. Samo ih vanjska sila može spasiti.

ostavke i izbori!!!!!!!!


… Samo ih vanjska sila može spasiti.

Samo ih visa sila moze spasit,a u nju ne vjeruju. Inace ovaj je spusio ko dekan ekonomskog faxa u Splitu fine novce na Credo banci(nesto preko 5 milja kuna).Lipo covik orocija(to je vrhunac investicije ovakvih ekonomskih strucnjaka-oroci na banku) i papila mujsa hahahaha.Kakav ekonomski strucnjak.Ma za izvoz.Bolje bilo da su na runjavu banku u Brazilu orocili.Bar bi se proveli.Ovako ni para ni provoda.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

“To je nešto što smo otprilike očekivali ” – pa nije teško biti mudar i očekivati pad kad ništa ne radiš a niti si sposoban. Što bi drugo moglo biti nego pad.
Ali pričekajmo još malo bit će i gore. Ovo je tek početak. Ide porez na nekretnine – pad će se još i ubrzati. Nakon toga predlažem da zbog manjka u proračunu crveni dignu PDV recimo na 40% , da se uveze porez na slobodno vrijeme, porez na višak odjeće, porez na kućne ljubimce itd.

ajde moj grčiču ne seri kvake francuska nije izgubila radnih mista koliko je hrvatska

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Prodajem glavu! Živim u Hrvatskoj, pa mi ne treba

Situacija u državi nam je takva da narod daje oglase da prodaje vlastite bubrege.

Eto neki dan čojk stavio da prodaje bubreg i to za kolko ono, 40… 50… iljada eura. Ja se tome stvarno ništa ne čudim. Samo čekam oglase tipa:

– Prodajem lijevo oko na koje sam jako malo treptao. Škiljio nanjeg nisam nikad a ne znam ako sam se tri puta u životu zagleda unešto. Nikad mi ništa unjeg upalo nije a vid mi je takav da kad mi neko stavi izvod iz banke na 300 metara, ja vidim da sam u minusu.

– Prodajem lijevu nogu. Dolje malo izgrebana (igro sam nogomet) ali oko bedra ka nova. Koža očuvana a dlakavost umjerena. Palac mi malo bježi na unutra al to ostalo tako još od poroda, doktor me vuko za palac kad me izvlačio van. Svi ostali prsti besprijekorni. Koljeno malo kvrgavo pa noga nije za keramičare i sve one koji kleče.

– Prodajem glavu. Živim u Hrvatskoj i vidim da mi ovdje glava i ne treba. Lijevo uvo klempavo a desno ko u Jul Brinera. Kosa ko u Bred Pita. Mozak školovan al znanje neupotrebljeno. Brada mi je malo izvučena na van, al nebrintese neće kiša padat u usta jer mi je nos malo veći pa dođe ka nadstrešnica.
net

.

treba ove mlatimudane što prije odhebati i ako treba uvesti japance , ako ništa drugo biti će nam jeftinije.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kad ti je laprdanje u opisu radnog mjesta, sve je lako! Ali sigurnost se stječe praksom…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ovo je profesor s Ivkinog fakulteta, nije ni cudo da ovako dobro pogadja i predvidja. 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

http://www.index.hr/vijesti/clanak/je-li-mmf-kap-koja-je-prelila-casu-idemo-u-masovne-prosvjede-svi-ce-na-ulice-i-studenti-i-skolarci-/664945.aspx

.

Presmiješan je taj lik. Svojim baljezganjem misli kupiti vrijeme Kukuriku-kokošinjcu da preživi lokalne izbore. Ajd lijepo i mirno siđite s vlasti i dajte ostavku. Vaše zdušno zalaganje za uvođenje novih harača ostati će trajno upamćeno.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close