Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

reci to onima koji danas kupuju stanove po Zagrebu i to nepitaju za cijene

onda treba stavit keramiku po 39.99 kn, laminate po 69,99 kn
malo tanju fasadu, a cijenu povisit kada ne pitaju za nju.
Ne znam da li znate standarde kod gradnje, očito olako shvaćate priču
oko stanova.

nedavno je ovdje postana statistika da raste prodaja stanova da cijene značajno rastu.
thnk je svoje po 2500 u Z4 prodala prije završetka.
a to što po nekima to tako “nebi smjelo” biti.
nagledao sam se ja malo više takvih zabluda u životu iz kategorije “nebi smjelo”
jer to je samo na prvu a kada se uđe dublje u materiju tada je vrlo jasno zašto “nebi smjelo” pada u vodu.to sam i na ovoj temi najavljivao prije više od godinu dana.
interesantno da isti oni po kojima “nije smjelo” prije godinu dana da po istima i danas nebi smjelo.
držim vrlo izglednim da po istima i u u budućnosti neće smjeti
:-))

vidim d će zec ovdje imati još nemalo posla sa ovim modernim lovcima
iz kategorije “što te muči njofra”
:-))

ha ništa još malo trgovinskih dana do izvješća,građevinske teme vrlo živahne a to je za mene izgledno dobar signal.
sretno lovcima a sretno i zecu

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ako su prodali sve stanove prije završetka.
Zašto je bio blokiran žiro račun ?
Di su pare ?

jako puno malih dionicara je imalo prilike uci u Thnk po 100kn plus ide izvjestaj kako im izbiti iste iz ruku koliko vidim jos ovo fondova sto je ostalo nije prodavalo ispod 200 kn malo razmisli ipak na burzi ne zaradjuju svi statistika kaze 10 posto uostalom izvjestaj ce skoro po meni prosle godine dobit 900 k acijena pa skoro 900kn ove godine ako bude u izvjestaju 0 ili blagi minus nedaj boze neki plus a cijena 180 kn ti odluci

kad bi svi zaradjivali na burzi banke nam nebi ni trebale

stanovi su sigurno prodani po 2500 prije završetka ali poslovni prostori nisu svi
di su pare?
dobro pitanje?
otišle na best buy za 2017 po nekima (ledo) i ostalu todex ekipu.
jedan će se dio spasiti,srećom ima još vrlo vrijednih nekretnina koje treba staviti u funkciju.
to je moja najveće zamjerka što se nije više po tom pitanju do sada učinilo.
postoje obečanja uprave da se radi na tome.što reći ?
treba to dočekati,doživjeti…
a zec je nemilosrdan
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

naravno da je dobro pitanje di su pare ? da su tamo gdje trebaju biti blokade ne bi bilo. možda je to dodatni zaplet, a uprava šuti. njima je dobro, ali mali dioničari su izloženi

slažem se ali
nudi se” izlaganje” po nestvarnim diskontima za željne rizika i potencijalne zarade.
idu u paketu i potencijalno veliki opotruni gubitci
držim da se razumijemo iako različito komentiramo.
nemalo mokrih snova za sve nas koji smo oko vatre
a tko će se opeći,ogrijati ili što već
vrijeme će presuditi

p.s.
možda ćemo za koji dan biti svi barem malo mudriji ili što već…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Tehnika ima Esop i uprava odgovara istom blokada je totalno nebitna igrokaz za male koji su drhtavi u svakom slucaju srijeda je blizu pa cemo svi biti blize istini

ako je blokada bila finta tj. trik onda to nije moglo biti odrađeno bez uprave, je li tako ? opet katastrofalan znak za male dioničare. držim fige da bude najbolji scenarij, ali zbog uprave ne vjerujem. moje mišljenje i zbog povijesti građevine kod nas i njihovih navada. to ne znači da sam ja u pravu 100% samo konstatiram činjenice i to one dostupne. ima puno toga što mi ne znamo. možda i bolje. moram reći da sam se prije cca godinu dana informirao kako stoje i odustao sam od kupnje bez obzira na cijenu. da se nešto na bolje promjenilo teško da bi bili blokirani. laku noć

kao što sam napisao da je sve ok cijena bi bila na 4digits.
ako će ići u lošem smjeru cijena će dole a ako će ići u dobrom smjeru cijena će prema gore.
retroaktivno nije izvediva opcija.
nakon izvješća ćemo znati više u kojem se smjeru ide.
pa će biti prilike za ono što se želi,baš kako se je to moglo i ovih dana po vl izboru učiniti.
rezime sljedi

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close